تقریبا یک هفته پیش بود که سرفیس لپ‌تاپ به‌روزرسانی فریمور جدیدی دریافت کرد. اکنون در کمتر از یک هفته مایکروسافت به‌روزرسانی جدیدی را برای لپ‌تاپ کلاسیک خود عرضه کرده که در ادامه نگاهی به ویژگی‌های فریمور جدید خواهیم داشت.هنوز یک هفته از آخرین به‌روزرسانی فریمور سرفیس لپ‌تاپ نگذشته است که مایکروسافت فریمور جدیدی را برای لپ‌تاپ خوش‌ساخت خود عرضه می‌کند. مایکروسافت روز گذشته به‌روزرسانی فریمور جدیدی را برای این دستگاه عرضه کرد. این به‌روزرسانی صرفا در دسترس کاربرانی قرار خواهد گرفت که به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 را دریافت کرده‌اند.

انتشار این به‌روزرسانی در جهت عملکرد بهتر دستگاه پس از دریافت جدیدترین آپدیت عمده ویندوز 10 انجام می‌گیرد. به‌طور دقیق‌تر این به‌روزرسانی باعث بهبود عملکرد اتصال سرفیس داک به لپ‌تاپ می‌شود. شماره این فریمور 135.2139.257.0 بوده و برطبق اعلام شرکت مایکروسافت این به‌روزرسانی باعث بهبود سازگاری داک با سرفیس لپ‌تاپ، بدون تاثیر بر امنیت، اتصال، عملکرد و عمر باتری دستگاه می‌شود.

اصولا پس از دریافت هر به‌روزرسانی بزرگ در یک سیستم‌عامل به علت برخی باگ‌ها، به‌روزرسانی درایورها و فریمور لازم خواهد بود. مایکروسافت که همواره پشتیبانی بسیار خوبی از محصولات خانواده سرفیس داشته، به عرضه هر به‌روزرسانی بزرگ ویندوز 10، فریمور جدید را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بهترین تجربه کاری را در بهترین دستگاه ویندوزی تجربه کنند.

برای دریافت این به‌روزرسانی می‌توانید از بخش ویندوز آپدیت نسبت به دریافت آن اقدام کنید، اما در صورتی که مایل به دریافت دستی این فریمور جدید هستید، می‌توانید به این صفحه از سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

منبع : وینفون
1237 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,