Surface3_Back_SurfacePen-21

مایکروسافت با معرفی سرفس استودیو طرفداران خود را شگفت زده کرد. سرفس استودیو با قلم سرفس معروف عملکرد عالی از خود نشان داده است که در دستگاه های دیگر مایکروسافت نمیبینیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

علیرغم تغییرات و بهبود هایی که برای قلم جدید سرفس اعمال شده باید گفت که این قلم همان قلم قبلی سرفس است که همراه تبلت سرفس پرو ۴ و لپ تاپ سرفس بوک به فروش می رسد. اما چرا این قلم عملکر بهتری در سرفس استودیو دارد؟ جواب این سوال ساده است. قلم جدید تکنولوژی جدید خاصی ندارد اما سرفس استودیو سخت افزار جدیدتری دارد که بهره وری از قلم سرفس را دو چندان می کند. تجربه استفاده از قلم در سرفس استودیو بسیار متفاوت خواهد بود.

شخصی درباره قلم سرفس به وبسایت MSPU گفته است که تکنولوژی ساخت قلم تغییری نداشته اما خود دستگاه های جدید قابلیت های جدید دارند که باعث بهتر بودن آنها می شود. این همان قلم با بهبودهای جدید در سرفس استودیو است.

Surface-Pen-LAB

این بدان معنا است که قلم ها قدیمی سرفس نیازی به جدید شدن نداشته اند و می توانید با قلم هایی که در اختیار دارید در سرفس استودیو با بهبودهای جدید طراحی کنید. نحوه عملکر قلم ها بستگی به سخت افزار و Firmware دستگاه ها دارد.

منبع :

MSPU

286 پست
آرش ابراهیم زاده
دانشجو :)
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
طریقه حذف پوشه Windows.old چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام