قلم های جدید سرفس مایکروسافت در ماه گذشته و به همراه سرفس پرو جدید و سرفس لپ تاپ عرضه شدند. قلم جدید از ۴۰۹۶ نقطه فشار و تکنولوژی تشخیص نحوه کشیده شدن روی صفحه بهره می برد. درست همانند سرفس های قبل، مایکروسافت برای سرفس جدید نیز چهار رنگ قلم معرفی کرد که تا تابستان در دسترس نخواهند بود.

قلم های سرفس همواره برترین و جذاب ترین قلم های دنیای هوشمند بوده اند و کاربران زیادی را مجذوب طراحی، زیبایی و راحتی خود کرده اند. مایکروسافت برای شروع فروش رنگ سفید آن را در ماه ژوئن آغاز کرد ولی مابقی رنگ ها را برای فروش قرار نداد.

اما اگر شما به دنبال خرید این قلم با رنگ های دیگری مانند جگری، آبی تیره و سیاه هستید باید کمی بیشتر صبر کنید. مایکروسافت تأیید کرد که رنگ های دیگر در تابستان پیش رو برای خرید در دسترس خواهند بود اما تاریخ دقیقی را برای شروع فروش این قلم ها ذکر نکرده است.

نظر شما در مورد این قلم های خوش رنگ و لعاب چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مسعود
پاسخ دهید جمعه 23 تیر 1396

سلام
آیا قلم های سرفیس موجود تو بازار که معمولا برای سرفیس پرو ۴ هستند رو میشه تو گوشی ۹۵۰xl استفاده کرد؟ اصلا قلمی که به درد این گوشی بخوره تو بازار هست؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,