surface pro 4مایکروسافت به‌روزرسانی Firmware جدیدی را منتشر کرده که قرار است مشکل مربوط عدم نمایش صحیح مقدار باتری را برطرف کند. بر اساس اخباری که بدست‌ آمده، این به‌روزرسانی در تاریخ ۷ نوامبر برای دارندگان سرفس‌پرو ۳ عرضه شده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

بیانیه مایکروسافت:

نسخه‌ی ۳۸.۱۱.۵۰.۰ مشکلی را برطرف خواهد کرد که بر روی تعداد محدودی از سرفس‌پروهای ۳ باعث می‌شد که باتری شارژ نشده، به اشتباه به‌صورت شارژ شده به سیستم‌عامل گزارش شود. با انتشار این به‌روزرسانی، مولفه‌ی مربوطه که مانند یک “نشان‌گر سوخت” عمل می‌کند را درست کرده‌ایم. اطلاعات بیش‌تر را از این لینک دنبال کنید.

زمانی که اتفاق فوق برای دستگاه پیش می‌آمد، دستگاه دیگر شارژ نمی‌شد و دستگاه توانایی استفاده از حداکثر توان باتری را از دست می‌داد.

این دومین باری است که مایکروسافت با مشکل باتری در دستگاه سرفس‌پرو ۳ مواجه می‌شود که امیدواریم با انتشار این به‌روزرسانی، این مشکل برای همیشه حل گردد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سیدمحمد
پاسخ دهید پنجشنبه 19 آبان 1395

اما هنجنان مشکل ما پرجاست. و هر چقدر هم پیگیری کردیم فایده نداشته
دستگاه با باطری کار نمیکند

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,