Surface pro 3 Frimware Update

هنوز مدت کوتاهی از انتشار آخرین به‌روزرسانی فریمور برای سرفس پرو ۳ نمی‌گذرد که مایکروسافت، امروز خبر از انتشار به‌روزرسانیِ فریمور جدیدی برای این دستگاه داد که می‌تواند مشکل باتری را رفع کند. در ادامه برای کسب اطلاعات تکمیلی، با وینفون همراه باشید.

اخیراً کاربران دستگاه‌های سرفس پروی ۳ گزارش داده بودند که باتری دستگاهشان، کمتر از آن چیزی که هست نشان داده می‌شود. پس‌ازاینکه این شکایات به گوش مایکروسافت رسید، این شرکت اعلام کرد که بر روی رفع این مشکل کار خواهد کرد و به‌زودی به‌روز رسانی‌ای را منتشر می‌کند. حال این شرکت برای رفع این مشکل، به‌روزرسانی فریمور جدیدی را برای دارندگان سرفس پرو ۳ منتشر کرده است که می‌تواند این باگ را برطرف سازد.

البته تا به این لحظه، هیچ لیست تغییراتِ دیگری برای این به‌روزرسانی منتشرنشده است اما، به‌محض انتشار، ما آن را خبررسانی می‌کنیم.

برای دریافت این به‌روزرسانی می‌توانید از مسیر Settings > Update & Security اقدام به دریافت این به‌روزرسانی کنید. البته ممکن است برای برخی از کاربران این به‌روزرسانی با اندکی تأخیر عرضه شود.

دیدگاه خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هادی
پاسخ دهید سه شنبه 8 شهریور 1395

فکر کنم “فیرمور” (Firmware) باشه!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,