Surface pro 3 Frimware Update

هنوز مدت کوتاهی از انتشار آخرین به‌روزرسانی فریمور برای سرفس پرو ۳ نمی‌گذرد که مایکروسافت، امروز خبر از انتشار به‌روزرسانیِ فریمور جدیدی برای این دستگاه داد که می‌تواند مشکل باتری را رفع کند. در ادامه برای کسب اطلاعات تکمیلی، با وینفون همراه باشید.

اخیراً کاربران دستگاه‌های سرفس پروی ۳ گزارش داده بودند که باتری دستگاهشان، کمتر از آن چیزی که هست نشان داده می‌شود. پس‌ازاینکه این شکایات به گوش مایکروسافت رسید، این شرکت اعلام کرد که بر روی رفع این مشکل کار خواهد کرد و به‌زودی به‌روز رسانی‌ای را منتشر می‌کند. حال این شرکت برای رفع این مشکل، به‌روزرسانی فریمور جدیدی را برای دارندگان سرفس پرو ۳ منتشر کرده است که می‌تواند این باگ را برطرف سازد.

البته تا به این لحظه، هیچ لیست تغییراتِ دیگری برای این به‌روزرسانی منتشرنشده است اما، به‌محض انتشار، ما آن را خبررسانی می‌کنیم.

برای دریافت این به‌روزرسانی می‌توانید از مسیر Settings > Update & Security اقدام به دریافت این به‌روزرسانی کنید. البته ممکن است برای برخی از کاربران این به‌روزرسانی با اندکی تأخیر عرضه شود.

دیدگاه خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

322 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هادی
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵

فکر کنم “فیرمور” (Firmware) باشه!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,