surface

تقریبا یک ماه پیش بود که در وینفون آخرین گزارش شرکت IDC در مورد آمار و ارقام بازار تبلت ها را منتشر کردیم. در این گزارش به تغییر وضعیت جالبی که در بازار تبلت ها به وجود آمده است اشاره شده بود. بر اساس گزارش IDC فروش کلی تبلت ها با افتی ۱۴.۷ درصدی روبرو شده است اما در این بین فروش تبلت های جدا شونده “رشدی سه رقمی” داشته اند. در همان گزارش تحلیلگر ارشد IDC در بخش موبایل ها بیانیه ی زیر را منتشر نموده بود:

تاخت و تاز اخیر اپل در این بخش نو ظهور در کوتاه مدت برایشان سودی فوق العاده به همراه داشته است، اگر چه ماندگاری این سود در طولانی مدت با توجه به قیمت بالاتر محصولات اپل نسبت به رقبا و همچنین ضعف iOS در پشتیبانی از محصولات تجاری و بهره وری این فرصت را به مایکروسافت و شرکایش می دهد تا سهم پیشین خود را دوباره بازیابند.

نشانه های برتری سرفس پرو مایکروسافت در بخش تجاری و بهره وری بسیار زود در در انگلستان ظاهر شده است. در گزارشی که توسط CRN در ماه فوریه منتشر شده آمده است که پس از معرفی سرفس های مایکروسافت و ویندوز ۱۰ تبلت های هیبریدی “رشدی بی سابقه” را تجربه کرده اند.

در گزارشی که امروز توسط The Register منتشر شده است هم این محبوبیت سرفس در انگلستان تایید شده است. بر طبق این گزارش آیپد پرو با فروش ۱۰۷,۰۰۰ واحدی در سه ماه اول ۲۰۱۶ پشت سر سرفس قرار می گیرد که فروشی ۲۷۵,۰۰۰ واحدی داشته اند. The Register در ادامه می افزاید که:

نمایندگان فروش اپل می گویند که این افت فروش آیپد به دلیل قیمت بالای آن است: “مردم حاضر نیستند چنین قیمت بالایی را پرداخت کنند و همچنین چندان تحت تاثیر قلم آیپد پرو قرار نگرفته اند.” نقل قول دیگری می افزاید: “مشتریان تجاری آیپد ایر را انتخاب می کنند و دانش آموزان نیز آیپد مینی را ترجیح می دهند.”

Tim Coulling، تحلیلگر ارشد Canalys توضیح می دهد که دستگاه های سرفس مایکروسافت برای مشتریان تجاری خرید آسانتری می باشند زیرا این سازمان ها از قبل زیرساخت هایشان با محصولات مایکروسافت سازگار بوده است. کولینگ در ادامه می افزاید: “یکی از بزرگترین مشکلات آیپد پرو قیمت آن است، مشکل دیگر آشنا نبودن سیستم عامل و دیگری هم اپلیکیشن ها است.”

با وجود اینکه فروش سرفس ها در انگلستان بسیار حیرت انگیز بوده است، مایکروسافت نباید با این برتری خود مغرور شود زیرا می داند که اپل بر سری آیپد پرو خود پافشاری خواهد کرد و مطمعنا نسل های بعدی این محصول هم معرفی خواهند شد.

آیا شما هم سرفس را دستگاه برتری برای بهره وری می دانید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINBETA

16 پست
عرفان شیخ حسینی
عرفان شیخ حسینی . . . دانشجوی رشته ی نرم افزار در مقطع کارشناسی . . . گیک علاقه مند به مایکروسافت و ترجمه و نرم افزار های آزاد
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
milad
پاسخ دهید چهارشنبه 4 خرداد 1395

ما ک مشتری سازمانی نیستیم
وضعیت موبایلمون رو درست کنه پول سرفس ندارم بدم

  feri367
  پاسخ دهید چهارشنبه 4 خرداد 1395

  من سرفیس پرو دارم ولی با نظر شما کاملا موافقم

-Arash-
پاسخ دهید چهارشنبه 4 خرداد 1395

خسته نباشی آقای شیخ حسینی. این سطر اشکال داره فکر کنم “بر طبق این گزارش آیپد پرو با فروش ۱۰۷,۰۰۰ واحدی در سه ماه اول ۲۰۱۶ با اختلافی ۸۳,۰۰۰ واحدی پشت سر سرفس ها قرار می گیرد که فروشی ۲۷۵,۰۰۰ واحدی داشته اند.”

  عرفان شیخ حسینی
  پاسخ دهید چهارشنبه 4 خرداد 1395

  ممنون، اصلاح شد

HaMeD
پاسخ دهید چهارشنبه 4 خرداد 1395

۲۷۵۰۰۰-۸۳۰۰۰=۱۰۷۰۰۰
😐😐😐
مگه داریم؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,