رویداد سرفیس مایکروسافت تا دو روز دیگر در برگزار خواهد شد. سرفیس لپ‌تاپ 2 و سرفیس پرو 6 محصولاتی هستند که حضور آنها در این رویداد قطعی شده است. در هفته گذشته اطلاعات بسیار جامعی در مورد این دو محصول بالارده و پرطرفدار منتشر شده بود و در نتیجه بیشتر اطلاعات این دو دستگاه اکنون در دسترس ما قرار دارد. شاید تنها موردی که در مورد این دو دستگاه همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، قیمت آنها بود که البته اکنون تا حد زیادی این مسئله نیز آشکار شده است.

روز سه‌شنبه رویداد سرفیس مایکروسافت برگزار خواهد شد تا کاربران و کارشناسان جدیدترین خروجی تیم سرفیس را از نزدیک تماشا کنند. با توجه به اخباری که طی این چند روز به بیرون درز کرده، اکنون با قطعیت می‌دانیم که سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ‌تاپ 2 محصولاتی هستند که رونمایی از آنها در این روز قطعی شده است. به لطف وجود افشاکنندگان اینترنتی اکنون نه تنها از حضور این دو محصول جدید در رویداد 2 اکتبر مایکروسافت اطمینان داریم، بلکه جزییات بسیار خوبی از این دو دستگاه نیز مشخص شده است.

عمده‌ترین مسئله‌ای که تاکنون در مورد سرفیس لپ‌تاپ 2 و سرفیس پرو 6 مشخص نشده بود، قیمت دو دستگاه است. خوشبختانه شب گذشته اطلاعات جالبی در مورد قیمت‌گذاری مایکروسافت منتشر شده که یقینا خبر بسیار خوبی برای علاقه‌مندان به برند سرفیس خواهد بود (البته این قیمت‌گذاری برای ما کاربران ایرانی تفاوت چندانی ندارد).

در حال حاضر در عرصه محصولات الکترونیک پرچمدار به‌خصوص در بازار گوشی‌های هوشمند بالارده شاهد هستیم که سازندگان قیمت‌های خود را سالانه افزایش می‌دهند و پیوسته پول بیشتری از کاربران طلب می‌کنند. نکته خوب در این میان روال متفاوتی است ظاهرا مایکروسافت برای عرضه سرفیس لپ‌تاپ 2 و سرفیس پرو 6 در پیش گرفته است. برطبق یکی از منابع خبری نزدیک به کمپ ردموند، مایکروسافت تصمیم گرفته تا قیمت این دو دستگاه را در همان محدوده قیمتی سال گذشته نگه دارد که یقینا با توجه به جهت‌گیری‌ سازندگان گوشی‌های هوشمند اقدامی قابل تحسین به‌شمار می‌رود.

در انتها باید یادآوری کنیم که سرفیس لپ‌تاپ 2 در مقایسه با نسل قبل بیشتر یک ارتقا سخت‌افزاری محسوب می‌شود و مهمترین تغییر آن را باید اضافه شدن رنگ مشکی به رنگبندی دستگاه دانست. سرفیس پرو 6 نیز در مقایسه با سرفیس پرو 2017 علاوه بر تجهیز شدن به جدیدترین سخت‌افزار موجود در بازار از لحاظ طراحی تغییر اندکی داشته و زوایای گردتری پیدا کرده است. برای آگاهی از جزییات بیشتر سرفیس‌های جدید مایکروسافت مانند با وینفون همراه بمانید.

منبع :

MSPU

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
RBM
پاسخ دهید دوشنبه 9 مهر 1397

جالبه. دو سرفیس جدید همزمان معرفی میشن. و هردو پارسال مدل جدیدشون اومده. سرفیس تا به حال انقدر سریع نسل جدید رو معرفی نکرده.

    محسن توکلی نیا
    پاسخ دهید دوشنبه 9 مهر 1397

    سرفیس پرو دیگه تبدیل به یک جنس روال بازار شده و مایکروسافت از بابت موفقیتش مطمئن هست، این مسئله باعث شده تا چرخه عمر سرفیس پرو درست مثل خیلی از محصولات دیگه تو بازار یک ساله باشه که البته اتفاق خوبی برای مشتری هم هست، با این روال هنگام خرید سرفیس همواره میشه بهترین سخت‌ افزار روز رو در اختیار داشت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,