پشتیبانی مایکروسافت از خانواده سرفیس همواره بسیار خوب بوده است، عملا یکی از نقاط تمایز این کامپیوترها با دیگر محصولات ویندوزی موجود در بازار ارایه پیوسته درایورهای شخصی‌سازی شده برای این دستگاه‌ها است. این شرکت روز گذشته فریمور جدیدی را برای سرفیس پرو LTE عرضه کرده که عملکرد دستگاه هنگام اتصال به اینترنت سیم‌کارت را بهبود می‌بخشد.یکی از مشکلات بسیاری از کامپیوترهای ویندوزی موجود در بازار عدم پشتیبانی طولانی مدت شرکت‌های سازنده از دستگاه‌های خریداری شده کاربران است. به‌طور معمول این کامپیوترها مدت طولانی به‌روزرسانی فرم ور شخصی‌سازی شده را از سوی شرکت‌های سازنده دریافت نمی‌کنند که این امر می‌تواند تاثیر منفی روی تجربه کاربری داشته باشد.

مایکروسافت با خانواده سرفیس توانسته بر این شرایط پایان دهد، چرا که همواره پشتیبانی بسیار خوبی از کامپیوترهای بالارده خود داشته است. این شرکت روز گذشته به‌روزرسانی فریمور جدیدی را برای سرفیس پرو LTE عرضه کرده که اتصال دستگاه به شبکه LTE را بهبود می‌بخشد.

در توضیحات این به‌روزرسانی اشاره شده:

به‌روزرسانی باند مخابراتی سرفیس پرو با شماره نسخه 18.02.08.1700 اتصال به شبکه LTE را بهبود می‌بخشد.

اگر از دارندگان سرفیس پرو LTE هستید با مراجعه به بخش ویندوز آپدیت یا مراجعه مستقیم به این صفحه از سایت مایکروسافت می‌توانید، نسبت به دریافت این به‌روزرسانی اقدام کنید.

منبع : وینفون
1235 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,