_سرفیس پنل جدید

فرمور جدید دستگاه‌های سرفیس از راه رسید فرمور ماه تیر رو دریافت کنید!

تیر ماه از چند روزی است که از راه رسیده است و بار دیگر مایکروسافت فرمور جدید دستگاه‌های سرفیس را منتشر کرده است. مانند همیشه با دریافت آخرین فرمور دارندگان سرفیس‌ها قادر خواهند بود از بیشترین هماهنگی ممکن میان سخت‌افزار و نرم‌افزار بهره‌مند شوند.جدیدترین به‌روزرسانی عمده ویندوز 10 یعنی به‌روزرسانی آوریل 2018 با سرعت بیشتری در مقایسه با به‌روزرسانی‌های بزرگ پیشین در حال انجام است. عرضه سریعتر این به‌روزرسانی در کنار ارایه سریعتر جدیدترین ویژگی‌های ویندوز 10 به کاربران مشکلاتی را در زمینه هماهنگی سخت‌افزار و درایورها ایجاد می‌کند.

برخی از شرکت‌های سازنده کامپیوترهای ویندوزی معمولا پشتیبانی سریعی در عرضه فرمورهای مورد نیاز کامپیوترهای کاربران ندارند، در نقطه مقابل مایکروسافت همواره پشتیبانی بسیار موثری از کامپیوترهای خود یعنی سرفیس‌ها داشته است. این شرکت شب گذشته فرمور جدیدی را برای این دستگاه‌ها عرضه کرده که در ادامه نگاهی به ویژگی‌های آن خواهیم داشت.

این به‌روزرسانی برای سرفیس استودیو و سرفیس پرو LTE عرضه شده که هماهنگی دستگاه را پس از دریافت به‌روزسانی آوریل 2018 و نسخه‌های بالاتر آن بهبود می‌دهد. برطبق اعلام مایکروسافت با دریافت این به‌روزرسانی عملکرد سیم کارت الکترونیک یا eSIM در سرفیس پرو LTE پایدارتر خواهد شد. لیست تغییرات این به‌روزرسانی به شرح زیر است:

سرفیس پرو:

  • فریمور Gelmalto eSIM با شماره نسخه 2.8.2.1  میزان پایداری سرویس eSIM را بهبود چشمگیری می‌دهد.

سرفیس استودیو:

  • فرمور سرفیس تاچ نسخه 132.177.6.160 پشتیبانی از ویژگی‌های پیشرفته سرفیس پن را در سرفیس استودیو ممکن می‌سازد.
  • فرمور تنظیمات سرفیس پن با شماره نسخه 21.0.17.0 پشتیبانی از ویژگی‌های پیشرفته سرفیس پن را در سرفیس استودیو ممکن می‌کند.
  • فرمور همگام‌سازی سرفیس پن با شماره نسخه 1.7.136.0 پشتیبانی از ویژگی‌های پیشرفته سرفیس پن را در سرفیس استودیو ممکن می‌کند.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید فرمور جدید سرفیس پرو LTE تنها باعث بهبود عملکرد سیم کارت الکترونیک در این تبلت خوش ساخت می‌گردد، اما فرمور جدید سرفیس استودیو باعث افزوده شدن ویژگی‌های پیشرفته سرفیس پن نظیر درک بهتر زاویه قلم، بهبود سایه‌زنی و … در این AIO گران‌قیمت شده است. اگر از دارندگان این دو عضو محبوب خانواده سرفیس هستید، با مراجعه به بخش ویندوز آپدیت می‌توانید جدیدترین فرمور دستگاه خود را دریافت کنید.

منبع :

MSPU

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,