مایکروسافت امروز به‌روزرسانی درایور جدیدی را برای سرفیس پرو منتشر کرده که عملکرد عمومی دستگاه و پایداری آن را بهبود می‌دهد. برای آگاهی از جزییات این به‌روزرسانی همراه ما باشید.دارندگان سرفیس پرو که در حال اجرای نسخه 1709 به بعد ویندوز 10 هستند، امروز به‌روزرسانی درایور جدیدی را دریافت می‌کنند که عملکرد کلی دستگاه و پایداری آن را بهبود می‌دهد. این به‌روزرسانی شامل نسخه‌های جدیدی اینتل دینامیک پلتفرم، ترمال فریمورک منیجر، ترمال فریمورک پاور پارتیسیپنت است. با دریافت این به‌روزرسانی همان‌طور که اشاره کردیم، پایداری سیستم بهبود می‌یابد.

  • Intel Dynamic Platform و Thermal Manager نسخه 8.3.10207.5567 باعث بهبود پایداری سیستم می‌شود.
  • Intel Dynamic Platform و Thermal Power Participant نسخه 8.3.10207.5567 پایداری سیستم را افزایش می‌دهد.
  • Intel Dynamic Platform و Thermal Framework Processor Participant نسخه 8.3.10207.5567 باعث افزایش پایداری سیستم می‌شود.

اگر از دارندگان سرفیس پرو 2017 هستید با مراجعه به ویندوز آپدیت، می‌توانید این به‌روزرسانی را دریافت کنید. درصورتی که در فکر خرید بهترین تبلت دنیا هستید می‌توانید به فروشگاه آنلاین ما یعنی فروشگاه وان استور مراجعه کرده و از مشاوره کارشناسان فروش برای انتخاب بهتر استفاده کنید.

منبع : وینفون
1235 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,