دستگاه سرفیس پرو LTE پیشرفته، برای اولین بار به‌روز‌رسانی فریمور و سیستم عامل خود را دریافت کرد. برای اطلاع از جزییات در ادامه با وینفون همراه باشید.

در روز اول دسامبر، مایکروسافت پس از مدتها انتظار سرانجام سرفیس پرو LTE پیشرفته را برای مشتریان تجاری خود ارائه کرد. حال مایکروسافت غول فناوری دنیا اولین سری از به‌روز‌رسانی فریمور را نیز از طریق آپدیت ارسال می کند.

بسیاری از بخش‌های این به‌روز‌رسانی مربوط به بهبود GPS است، اما این به‌‌روزرسانی موجب هر چه پایدارتر شدن سیستم نیز می شود. در اینجا نگاهی به برخی از بخش‌های جدید این به‌روز‌رسانی خواهیم داشت:

  • نسخه سیستم GPS دستگاه: 12.7.2.913 که باعث بهبود پایداری سیستم می شود.
  • نسخه چندگانه سیستم GPS دستگاه: 23.34.28.226 که باعث بهبود پایداری سیستم می شود.
  • نسخه یو اس بی چندگانه سیستم GPS دستگاه: 23.4.3.717 که باعث بهبود پایداری سیستم می شود.
  • نسخه فریمور-UEFI :  نسخه 233.1903.770.0 که باعث بهبود پایداری سیستم می شود.

 

پیش از هر چیز می بایست این را در نظر داشته باشید که این به‌روز‌رسانی در دستگاه‌های سرفیس پرو استاندارد غیر LTE اعمال نمی شود.با این حال هر کسی که دستگاه سرفیس پرو LTE را در اختیار داشته باشد می تواند این به‌روز‌رسانی را بر روی سیستم خود اعمال کند.حالا مشتریان کسب و کار مایکروسافت که علاقمندند تا یکی از محصولات این شرکت را انتخاب کنند، سرفیس پرو LTE می تواند دستگاهی باشد که بررسی بیشتری روی آن انجام دهند.

 

برای بررسی‌های جهانی و با دقت بیشتر دستگاه سرفیس پرو LTE می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

 

حال با این به‌روز‌رسانی سرفیس پرو LTE، آیا شما نسبت به خرید این محصول ترغیب شده اید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

41 پست
سینا هنربخش
متخصص شبکه های مایکروسافتی و رفع و عیب یابی سیستم های مایکروسافت هلپ دسک (ادمین) سرور دارای مدرک MCSE2012R2+ علاقمند تخصصی به مباحث مایکروسافت ، به خصوص در زمینه ی ویندوز دسکتاپ و ویندوز فون دارای گوشی 950XL و اینسایدر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,