carousel-alcatel-idol-4s-with-windows-10-vr-all-380x380-1-0-0در حالی که کنفرانس اکتبر ۲۰۱۶ مایکروسافت در جریان است و شما می توانید این رویداد را از طریق وبلاگ نویسی وینفون دنبال کنید، به نظر می رسد T-Mobile از صفحه جدیدی در سایت خود رو نمایی کرده است که مخصوص تلفن همراه ویندوزی جدید با پشتیبانی از واقعیت مجازی است.

این همان تلفن قدیمی است که می شناسیم و منتظر آن بوده ایم. این صفحه مربوط به Alcatel Idol 4 pro است. این دستگاه پیش تر با سیستم عامل اندروید به بازار عرضه شده بود که بر روی خود یک هدست واقعیت مجازی ارزان قیمت مانند Samsung Galaxy VR را به همراه داشت. حال به نظر می رسد این دستگاه قرار است با سیستم عامل ویندوز ۱۰ به بازار عرضه شود در حالی که همان هدست واقعیت مجازی را در بسته بندی خود به همراه خواهد داشت.

screen_shot_2016-10-26_at_8-13-08_am-0

اکنون دستگاه تلفن همراه آلکاتل Idol 4 pro به عنوان اولین دستگاه ویندوزی پشتیبانی کننده از هدست واقعیت مجازی آماده عرضه است. در سایت T-Mobile نوشته شده است که نرم افزارها و بازی های بسیاری به صورت پیش فرض بر روی این دستگاه برای استفاده در ورای صفحه نمایش، قرار دارد. امروز مایکروسافت از یکی از محصولات ساخته شده توسط شرکای شخص ثالث خود رونمایی می کند تا از مزایای ویندوز ۱۰ در محتوای واقعیت مجازی و هالوگرافیک بهره مند گردد.

این دستگاه با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه می شود تا قدم بزرگی برای مایکروسافت در ارائه تجربه ارزان قیمت واقعیت مجازی به جز هدست هالولنز باشد که تا کنون تنها گزینه آن ها بود.

october-2016-event-2016-special-page

منبع :

THE VERGE

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
پاسخ دهید چهارشنبه 4 آبان 1395

😑☹😕 هیچ حرفی درباره موبایل نزدند
اینو هم عمداً لو دادند

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,