App Intro-TaddyPole

امروزه نیز با پیشرفت تکنولوژی، وسایل و ابزار کمک آموزشی نیز دچار تغییر و تحول شده است. شما برای آموزش مطالب درسی می توانید از رایانه های شخصی، تبلت و یا گوشی همراه خود استفاده کنید. بازی های آموزشی زیادی برای کودکان وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. بازی TaddyPole یک بازی آموزشی درباره چرخه زندگی قورباغه است که می تواند برای کودک شما سرگرم کننده باشد. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این بازی با وینفون همراه باشید.

همه ما این موضوع را قبول داریم بازی کردن عضو جدا نشدنی هر کودکی است، معمولا کودکان بیشتر مسائل زندگی و آموزشی را از طریق بازی کردن و دست ورزی راحت تر و زودتر می آموزند و برای مدت طولانی تری می توانند در ذهن خود نگه دارند. شما والدین عزیز می توانید بسیاری از مسائل درسی و آموزشی را از طریق بازی به کودک خود آموزش دهید.

TaddyPole (1)

بازی TaddyPole یک بازی آموزنده درباره زندگی قورباغه است، کودک شما می تواند از ابتدا که یک قورباغه در تخم قرار دارد به او کمک کند تا غذای خود را پیدا کند، از بچه قورباغه خود در برابر خطرات احتمالی محافظت کند و شاهد تغییرات در قورباغه که در حال بزرگ شدن است باشد.

TaddyPole (4)

این بازی به صورت یونیورسال برای ویندوز و ویندوز موبایل و همچنین برای دو پلتفرم موبایل اندروید و iOS نیز عرضه شده است. شما می توانید این بازی را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. در نهایت شما با کسب امتیاز بیشتر در بازی می توانید با دوستان خود به رقابت بپردازید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 84.8 مگابایت
  • منتشر کننده : Hal Jones
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • پردازنده های پشتیبانی شده : x86, ARM, x64
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع : وینفون
171 پست
محمد خسروی
او لیسانس تربیت بدنی را از دانشگاه عالی سمنان دریافت کرده است. به پرسپولیس، شنا، شطرنج، والیبال، مطالعه و موزیک علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف وبگردی و گردش در طبیعت کند. محمد اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,