همان طور که انتظار داشتیم مایکروسافت در کنفرانس امروز خود سرفس پرو جدید را معرفی کرد. طراحی کلی این محصول شبیه به محصولات قبلی این خانواده بود و به خوبی امضا تیم سرفس را به خود می بیند.

سرفس پرو جدید به لحاظ طراحی کلی شبیه به سرفس پرو ۳ و سرفس پرو ۴ است، اما یکی از تغییرات ظاهری بزرگ آن استفاده از الیاف آلکانتارا در این محصول است که به مراتب حس بهتری را هنگام کار کردن به کاربر القا می کند.

از سوی دیگر علاوه بر بهبودهای سخت افزاری، تغییراتی که در لولا دستگاه کار شده باعث شده تا لولای ان تا ۱۶۵ درجه نیز باز شود، و در نتیجه می توان آن را مانند سرفس استودیو با زاویه مناسب تر برای طراحی استفاده کرد.

همان طور که اشاره کردیم این دستگاه با نسل جدید قلم سرفس همراه شده که تجربه خارق العاده ای هنگام نوشتن و طراحی را فراهم می سازد.

در ویدیو زیر مایکروسافت روند رشد و پیشرفت این خانواده را از سرفس پرو ۳ تا سرفس پرو جدید به خوبی نشان می دهد، پس در ادامه شما را به دیدن ویدیو معرفی سرفس پرو جدید، جلب می کنیم.

منبع : وینفون
1219 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  هومان
  پاسخ دهید سه شنبه 2 خرداد 1396

  تا حالا هیچ ویدیوی تبلیغاتی به زیبایی معرفی سرفیس اشتودیو ندیدم

  محسن توکلی
  پاسخ دهید سه شنبه 2 خرداد 1396

  واقعا عالی بود هومان جان

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , , ,