گیمرهای ایکس‌باکس وان ایکس ایمیلی دریافت کردند که حاوی اطلاعات توئیت جدید Larry Hyrb در صفحه رسمی او است، Larry Hyrb در اخرین توئیت خود از انیمیشن بازگذاری صفحه نمایش جدید در ایکس‌باکس وان ایکس به وسیله‌ی یک ویدیو رونمایی کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

انیمیشن جدید بارگذاری صفحه نمایش، از همان الگوهای قبلی ایکس‌باکس وان تبعیت می‌کند اما این انیمیشن جدید به شکلی دنباله دار است و تکنولوژی ساخته شده درآن، ایکس‌باکس وان ایکس را قدرتمندتر از همیشه نشان می‌دهد.

در این ویدیو پیش نمایشی از انیمیشن بارگذاری صفحه نمایش در ایکس باکس وان ایکس را مشاهده می‌کنید که هنوز در دسترس نیست و در چند روز آینده برای عموم عرضه می‌شود.

—- یکم نوامبر 2017 Larry Hryb (@majornelson)

مایکروسافت دراین مسئله که صفحه بارگذاری دستگاه‌های خود را نیز، به روزرسانی می‌کند معروف است و همینطور به دلیل انیمیشن‌های جذاب و منحصربه‌فردی که در سخت‌افزارهای مختلف خود ارایه می‌دهد هم بسیار شناخته شده است.

در ویدیو زیر می‌توانید تعدادی از این مجموعه را مشاهده کنید.

کدام یک از انیمیشن‌های مایکروسافت مورد علاقه شماست؟ نظراتتان درباره آن‌را با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

ONMSFT

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,