surface-dial-teardown-1

با ورود هر محصول جدید به بازار، iFixit اقدام به کالبد شکافی آن دستگاه می‌ کند و برای مشخص شدن قابلیت تعمیر پذیری، به هر دستگاه یک امتیاز می دهد.  چند روز قبل، iFixit به کالبد شکافی دستگاه تازه وارد سرفس استودیو پرداخت و حالا شاهد هستیم که آن ها اقدام به بازگشایی و کالبد شکافی سرفس دایل کرده اند. برای کسب اطلاعات بیش‌ تر در رابطه با محتویات داخل سرفس دایل و تعمیر پذیری آن، در ادامه با وینفون همراه باشید.

با توجه به این که سرفس دایل یه وسیله ی جانبی بلوتوثی ساده است، بنابراین این دستگاه در داخل خود نسبت یه سرفس استودیو مطمئنا موارد جالب و تعجب آور کم تری خواهد داشت، ولی با این حال مشاهده ی اجزای تشکیل دهنده ی آن خالی از لطف نیست.

surface-dial-teardown-3

کارشناسان iFixit امتیاز تعمیر پذیری ۴ را برای دستگاه سرفس دایل درنظر گرفته اند که امتیاز متوسطی به‌ شمار می‌ آید. در حالی که دسترسی به باتری و تعویض آن در سرفس دایل برای کاربران بسیار ساده بوده و نکته ی مثبتی برای آن است، ولی باز کردن و ورود به داخل آن دشوار است. البته با توجه به این که مایکروسافت تلاش کرده احساس کار با دستگاه را کاملا مناسب و بی نقص کند، این موضوع زیاد تعجب آور نیست. با این حال، خوب است بدانید که سرفس دایل باید یک دستگاه کوچک زیبا و با دوام باشد.

surface-dial-teardown-2

بسیاری از اجزای داخل سرفس دایل به صورت مجتمع هستند و خارج کردن آن ها توسط کاربر به منظور جایگزین کردن، احتمالا منجر به آسیب رسیدن به دستگاه خواهد شد. موتور ارتعاش لمسی با مقدار زیادی چسب سخت چسبانده شده است. بنابراین اگر سرفس دایل شما خراب شد، بهتر است از گارانتی سخت افزاری مایکروسافت برای جایگزینی آن استفاده کنید و خودتان برای تعمیر آن تلاش نکنید.

نظر شما در مورد این دستگاه و امتیاز دریافتی آن چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL و MSPU

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hamed nasrollahi
پاسخ دهید جمعه 11 آذر 1395

خوبه که تو ایران سرفیس استودیو به راحتی و با قیمت مناسب پیدا میشه . خوشبختانه گارانتی ماکروسافتم تو ایران بسیار معتبره و کارشناسان ماکروسافت به سادگی قطعه ی معیوب رو عوض میکنن.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,