teamviewer for uwp

TeamViewer برنامه ای محبوب است که به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند از طریق گوشی و یا رایانه خود، رایانه‌ی دیگری را کنترل کنند. TeamViewer چندی پیش با ارائه‌ی یک به روز رسانی برای اپلیکیشن خود، آن را به یک اپلیکیشن یونیورسال برای ویندوز ۱۰ تبدیل کرد. TeamViewer از شرکت‌هایی است که حتی در زمان ویندوز ۸ و پیش از آن نیز یک پشتیبانی کامل از اپلیکیشن خود داشت.

اخیراً مایکروسافت و TeamViewer همکاری بسیار نزدیکی با یکدیگر داشته‌اند و این شرکت اعلام کرده از این پس نیز همکاری خود با مایکروسافت را ادامه خواهد داد و از فناوری‌های به روز مایکروسافت در اپلیکیشن خود استفاده می‌کند. این برنامه به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند از راه دور و به صورت مجازی کامپیوترهای ویندوز، مک و لینوکس خود یا دیگران را کنترل کنند. البته این کار در بسترهای کاملاً امنی اتفاق می‌افتد تا امنیت اطلاعات کاربران به مخاطره نیافتد. همچنین این برنامه از کامپیوترهایی که دارای چند مانیتور هستند نیز پشتیبانی می‌کند. پس از ارائه نسخه یونیورسال TeamViewer برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل، امکان پشتیبانی از قابلیت کانتینیوم ویندوز ۱۰ موبایل نیز فراهم آمد تا کاربران بتوانند با استفاده از کانتینیوم، تجربه‌ای مشابه دسکتاپ داشته باشند و رایانه خود را بهتر کنترل کنند.

TeamViewer در وب‌سایت خود اعلام کرده که به‌زودی پشتیبانی از کرتانا در حالت کانتینیوم را به اپلیکیشن خود اضافه می‌کند. این موضوع نشان می‌دهد که اپلیکیشن TeamViewer به طور کامل با کرتانا یکپارچه خواهد شد و کاربرانی که گوشی های دارای قابلیت کانتینیوم را دارند، می‌توانند در حالت کانتینیوم از اپلیکیشن یونیورسال TeamViewer که با کرتانا یکپارچه شده استفاده کنند. هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این ویژگی اعلام نشده است اما با توجه به توضیحاتی که در وب‌سایت TeamViewer ارائه شده، به نظر می‌رسد که این به روز رسانی ارزش صبر کردن را دارد.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,