AlexKipman_featured-560x315

مایکروسافت هالولنز یک دستگاه واقعیت ترکیب شده است که برای کار کردن به هیچ وسیله ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما و با کیفیتی بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند. 

الکس کیپمن مدیر تیم هالولنز در شرکت مایکروسافت، به تازگی و به نمایندگی از مایکروسافت در کنفرانس تد ۲۰۱۶ شرکت کرده و دیدگاه مایکروسافت را با رهبران، سازندگان و متفکران به اشتراک گذاشته است. الکس کیپمن این کنفرانس را نه تنها فرصتی برای به اشتراک گذاشتن علایق خود بلکه همچنین فرصتی برای صحبت کردن در مورد سفر باور نکردنی ما به عنوان یک انسان در میان تجربه های تکنولوژی یافته است.

الکس کیپمن در این کنفرانس همه را دعوت می کند تا از مانیتور های دو بعدی و پیکسل ها فاصله بگیرند و آن چیزی را تجربه کنند که به واسطه تکنولوژی به دنیای واقعی ما گام نهاده است. الکس کیپمن از هالولنز و قابلیت های آن سخن می گوید و تجربه استفاده از آن را به دیگران نمایش می دهد. کیپمن هالولنز را محصولی فوق العاده معرفی می کند که کاربرد های بسیاری دارد.

نظر شما در رابطه با مایکروسافت هالولنز چیست؟ آینده پیش روی دستگاه واقعیت ترکیب شده مایکروسافت را چگونه پیش بینی می کنید؟

منبع :

WINDOWS BLOGS

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
farhad delavar
پاسخ دهید شنبه 6 فروردین 1395

تا امتحانش نکنم هیچ نظر قطعی راجع به هالولنز نمی تونم بدم،
فقط این رو بگم که این دستگاه شگفت انگیزه درست مانند فیلم های علمی تخیلی،،

hamed
پاسخ دهید شنبه 6 فروردین 1395

حرف نداره این خدا کنه انحصاری بمونه برای خودش کپی نشه از روش

حسین دیانتی
پاسخ دهید شنبه 6 فروردین 1395

هالولنز یک فصل جدیده، هیچ دستگاهی در چند سال اخیر اینقد خلاقانه نبوده، واقعیت مجازی عالیه حرفی توش نیست اما چیزی مثل اکیولس ریفت توان نفوذ توی حوزه هایی ک هالولنز دازه کار میکنه نداره. شاید شما بتونید با واقعیت مجازی توی راه شیری سفر کنید اما ارتباطات و پیوندی ک هالولنز دازه رو نداره. ب قول کیپمن، “تکنولوژی که دنبای مارو بفهمه” راستش هیچوقت ازینکه تکنولوژی های دورو برمون تا میتونن مالتی مدیا هستن خوشم نیومده، همه چیز جنبه سرگزمی پیدا کرده، خداییش اسمارت فون ها حز بهتر کزدن تجربه ی سرگرمی چه کار دیگه ای دارن انجام میدن؟ روز ب روز بهتر میشن ولی فقط ی جنبه رو بهبود میدن. دست بند های سلامتی چقدر از نظر پزشکی قابل اعتماد هستن؟ نه زیاد ک بگیم یک قدم در پزشکی ب حساب میان. ولی هالولنز این محدودیت هارو نداره، ب هر چیزی قابل گسترشه. واقعا بعد از چند سال تنها چیزیه ک میتونه باعث درک متفاوت بشر از دنیای اطرافش بشه اونم برای سال ها. نه مثل اسمارتفون ها ک فقط وقتی ب وجود اومدن تغییر ایجاد کرذن و بعدش تک بعدی و قارچ گونه فقط همه گیر شدن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,