_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

فروش بازی Tekken 7 از مرز ۴ میلیون نسخه عبور کرد

عنوان بی نظیر Tekken 7 که آخرین نسخه‌ی عرضه شده از این سریِ سابقه دار و خوش نام است، توانست موفقیت‌های زیادی برای این سری به ارمغان بیاورد و مهم‌تر از آن توانست مخاطبان بسیاری جذب کند. به لطف بسته‌های الحاقی جذابی که دریافت کرد (مثل یکی از بهترین کراس اورهایی که احتمالا تا به حال دیده‌ایم که Negan و Julia را به این بازی اضافه می‌کرد)، یک شالوده محکم و استوار برای خود بنا کرد که دلیل محکمی برای اثبات این است که چرا بازی‌بازان این همه پای این بازی مانده‌اند و هنوز آن را بازی می‌کنند.

این موضوع از میزان فروش این بازی کاملا مشخص شده چرا که اکنون یک رکورد جدید ثبت کرده و عملکرد با ثبات خودش را نشان داده. بر اساس اعلام حساب رسمی شعبه آمریکای شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) در شبکه اجتماعی توییتر، فروش این بازی اکنون از مرز ۴ میلیون نسخه عبور کرده است و به دستاور جدیدی رسیده که واقعا با ارزش و قابل افتخار است. به هر حال خوشحالیم که پس از مدت‌ها یک خبر خوب و خوشحال کننده از این بازی به دستمان رسیده که چنین موضوعی را با ما به اشتراک می‌گذارد.

عنوان Tekken 7 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که متن توییت اکانت بندای نامکو برای اعلام این خبر را مشاهده کنید.

بیش از ۴ میلیون بازیکن پای خود را در رینگ گذاشته‌اند! ممنون از حمایت‌های دنباله دار شما. مبارزات Tekken 7 را همینطور ادامه دهید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,