Tekken 7 یکی از پرطرفدارترین بازی‌های مبارزه‌ای است که در سال جاری منتشر شد، به ویژه این که آخرین نسخه از سری داستانی بازی‌های Tekken بود. منتقدان آن را به خوبی پذیرفتند و حال می‌بینیم که از لحاظ بازرگانی نیز بسیار خوب عمل کرده است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

کارگردان بازی آقای Katsuhiro Harada در توییتر نوشته که Taken 7 از زمان عرضه در ماه ژوئن تا به الان بیش از دو میلیون نسخه روی اکس باکس وان و PS4 فروش داشته است. علاوه بر این‌ها اگر سیصدهزار نسخه فروش در استیم را نیز به آن اضافه کنیم، یعنی این بازی 2.3 میلیون نسخه روی تمامی پلتفرم‌ها فروخته است.

این آمار نشانگر عملکرد قوی این بازی تا به الان است. برای مقایسه، Tekken 6  در هفت ماه اول تنها توانست 1.8 میلیون نسخه روی کنسول‌ها فروش داشته باشد.

در خبری دیگر از Tekken 7، محتوای اضافی بیشتری در راه است. شخصیت بازی Fatal Fury به نام Geese Howard زمستان امسال به این بازی می‌آید. علاوه بر این، در ماه آگوست، بازی یک محتوای عجیب بولینگ را دریافت کرد.

دیدگاه خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

GAMESPOT

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
™Ashkan
پاسخ دهید شنبه 22 مهر 1396

تیکن عالیه… بهترین بازی زرمی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,