مدتی پیش برنامه Telegram Desktop با استفاده از ابزار Desktop App Converter وارد استور ویندوز شد و شرکت تلگرام نیز بروزرسانی های زیادی را برای آن منتشر می کند، حال با خبر شدیم که این نسخه از تلگرام نیز مانند نسخه اصلی خود،آر تماس صوتی و چند ویژگی جدید را دریافت کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در حالی که تماس صوتی ویژگی کلیدی این نسخه به حساب می آید، ولی چندین تغییر دیگر نیز در آن وجود دارد. در ابتدا، زمانی که پنجره تلگرام به اندازه کافی بزرگ شده باشد، یک فضای مجزا در سمت راست پنجره به پنل شکلک های جدید، استیکر ها و فایل های gif ذخیره شده اختصاص داده می شود. ثانیا شما هم اکنون می توانید لیست کاربران مسدود شده در سوپرگروه های خود را مدیریت کند. در نهایت، مدیران گفتگو می توانند پیام های ایجاد شده توسط سایر اعضا را حذف کنند.

برخی از ویژگی های برنامه Telegram Desktop:

  • امکان دریافت اتوماتیک به روز رسانی ها، برخلاف نسخه Win32 که کاربر مجبور بود به صورت دستی و مداوم اپلیکیشن را دریافت کند.
  • امنیت بالاتر هنگام دانلود اپلیکیشن
  • از طرف دیگر با پورت شدن این اپلیکیشن به وسیله ابزار Desktop App Converter، توسعه دهنده می تواند با استفاده از APIs ویندوز۱۰ ویژگی هایی نظیر کاشی زنده، ادغام با کرتانا و … را به اپلیکیشن خود اضافه کند.

شما می توانید این بروزرسانی را با استفاده از استور ویندوز و یا از طریق این لینک دریافت کنید.

منبع : وینفون
828 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,