اگر شما طرفدار بازی‌ های Telltale هستید، پس پول های خود را آماده کنید چرا که کمپانی تل‌تیل باندل جدیدی را برای ایکس باکس وان ایکس عرضه کرده که تقریبا تمامی بازی های تولید شده این کمپانی را در پنج سال گذشته شامل می‌شود. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

The Telltale Mega Collection شامل بازی های زیر می‌شود:

سری The Walking Dead، بتمن و Batman: The Enemy Within، محافظان کهکشان  Marvel’s Guardians of the Galaxy، عنوان The Wolf Among Us، بازی تاج و تخت Game of Thrones و Tales from the Borderlands.

خیلی عجیب است که سری ماینکرفت تل‌تیل در این باندل موجود نیست. این باندل با قیمت 129.99$ برای ایکس باکس وان در دسترس است. این باندل قطعا ارزشش را خواهد داشت چرا که شما ده فصل از بازی های تل‌تیل را در اختیار دارید که دو سری از آن‌ها نیز هنوز ادامه دارند!

این بهترین گزینه موجود برای شما است چرا که باندل دیگری با نام The Telltale Games Collection با قیمت 109.99$ وجود دارد و تنها نصف بازی ‌های تل‌تیل را شامل می‌شود. اگر شما تا به حال بازی های تل‌تیل را تجربه نکرده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما آن ها را در نظر داشته باشید.

دیدگاه خود را در این باره با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

315 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,