درحالی که مایکروسافت در حال کار روی روشی برای ارسال پیام های کوتاه از طریق PCها است، توسعه دهندگان شخص ثالث مدتهاست که راه‌های بیشماری برای این کار ارائه داده اند و روز به روز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. با وینفون همراه باشید.

اپلیکیشن Textto یک اپلیکیشن جدید برای وب و دسکتاپ است که با تلفن های همراه اندرویدی کار می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از رایانه شخصی‌تان پیام کوتاه ارسال کنید. این اپلیکیشن به دسترسی اینترنت و هماهنگی با اعلان های شما نیاز دارد.

چیز زیادی نمی‌توان در مورد یک اپلیکیشن ارسال پیام کوتاه گفت. این اپلیکیشن به خوبی کار می‌کند، ظاهر خوبی دارد، دو پوسته تیره و روشن دارد و این قابلیت را دارد رنگ زمینه دلخواه خود را بر آن اعمال کنید. این اپلیکیشن در حال حاظر از پرداخت‌ها پشتیبانی نمی‌کند و یک اپلیکیشن نسخه دسکتاپ دارد که در صورت عدم تمایل می‌توانید آن را نصب نکنید و از نسخه وب آن در مرورگر خود استفاده کنید.

توضیحات تکمیلی این اپلیکیشن به شرح زیر است:

پیام های کوتاه خود را بدون برداشتن تلفن همراه خود بخوانید و به آنها پاسخ دهید. از رایانه شخصی خود مانند تلفن همراه‌تان برای ارسال پیام کوتاه استفاده کنید و در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

نیازی به تغییر اپلیکیشن پیام‌رسان موبایل خود ندارید. Textto با اپلیکیشن پیام های کوتاه موبایل شما هماهنگ خواهد شد. فرقی ندارد که از اپلیکیشن پیام کوتاه پیش فرض موبایل خود استفاده می‌کنید یا از یک اپلیکیشن شخص ثالث. Textto همه آنها را پیشتیبانی می‌کند.

تمام قابلیت هایی که نیاز دارید در یک محل. Textto تمام قابلیت هایی که از یک اپلیکیشن پیام رسان انتظار دارید را با خود دارد. برای مثال مکالمه گروهی، ارسال تصاویر، لیست کاملی از ایموجی‌ها و غیره.

مناسب برای کار و مدرسه. با کنار گذاشتن تلفن همراه خود، تمرکزتان را حفظ کنید و بهره‌وری کار خود را بالا ببرید. تمام اعلان های مربوط به پیام های کوتاه خود را در رایانه شخصی خود داشته باشید.

برای دانلود اپلیکیشن دسکتاپ Textto به وبسایت این اپلیکیشن مراجعه کنید. نسخه اندروید اپلیکیشن را نیز می توانید از Play Store دانلود کنید.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,