مایکروسافت اج مبتنی بر کرومیوم دیگر محدودیت دسترسی ندارد. غول ردموندی اعلام کرد که مایکروسافت اج جدید در حال حاضر برای تمام کاربرانی که از ویندوز 10 استفاده می‌کنند در دسترس قرار گرفته است. همه کسانی که همین حالا مایل به نصب این مرورگر هستند باید عضو مایکروسافت اج اینسایدر باشند.

صحبت از اینسایدر شد، بسیار شبیه به برنامه ویندوز اینسایدر است، در اینجا سه کانال انتشار، خواهید یافت. با این حال، قرارداد نامگذاری در اینجا متفاوت است، که البته باید هم همین طور باشد. شما سه کانال به نام‌های کانال Canary برای به‌روزرسانی‌های روزانه، کانال Dev برای به‌روزرسانی‌های هفتگی و کانال Beta برای یک به‌روزرسانی در هر شش هفته خواهید داشت. در این منظر می‌توان گفت، اگر شما واقعا می‌خواهید این مرورگر را تست کنید و نمی‌خواهید کرشهای اتفاقی را تجربه کنید، کانال Beta بهترین انتخاب است، در حالی که کانال‌های Canary و Dev به ترتیب دارای ریسک بالا و متوسط هستند.

و حالا چند خبر بد. اج مبتنی بر کرومیوم در پلت فرم‌های دیگری مانند ویندوز 7، ویندوز 8.1، ویندوز 8 و مک هنوز در دسترس نیست. اگر شما در یکی از این پلت فرم‌ها هستید، می‌توانید در وب سایت Microsoft Edge Insider ثبت نام کنید تا زمانی که بیلدها برای دستگاه و سیستم عامل شما آماده شد باخبر شوید.

اگر در حال حاضر از کاربران ویندوز 10 هستید، سری به سایت Microsoft Edge Insider بزنید و بیلد انتخابی خود را دانلود کنید. مطمئنم اکنون تمام سردرگمی که برای انتخاب کدامین کانال به وجود آمده بود، دیگر از بین رفته است.

منبع :

MSPOWERUSER

185 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
shahin
پاسخ دهید چهارشنبه 22 فروردین 1398

سلام گوشی من وینفون لومیا 950 هستش ، یعنی مایکروسافت نمی خود هیچ تجدیدنظری برای این محصولش داشته باشه؟ اینستاگرام از آخر اپریل از دسترس خارج می شه و تعداد زیادی از کاربران مایکروسافت گوشیشونو مثل من باید بندازن تو سطل آشغال و یک گوشی آشغال تر بخرن. محبوبیت مایکروسافت از بین می ره مطمئنا.

محسن توکلی نیا
پاسخ دهید چهارشنبه 22 فروردین 1398

سلام شاهین جان، توسعه ویندوز 10 موبایل مدت‌ها است که از دستور کار مایکروسافت خارج شده، عملا مایکروسافت آینده خودش در حوزه موبایل رو در دیگر پلتفرم‌ها جستجو می‌کنه. در مورد اینستاگرام اپلیکیشن وینستا یه گزینه خوب و مطمئن هست.

Hooman
پاسخ دهید پنجشنبه 23 فروردین 1398

گروه بتا هنوز در دسترس نیست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,