Snake-Bing

اوایل امسال بود که کاربران بینگ فهمیدند با جستجوی کلمه ی “Pong” می توانند مستقیما در بینگ به انجام بازی دو بعدی پینگ پنگ بپردازند. حال به نظر می رسد تیم بینگ مایکروسافت همچنان در حال اضافه کردن بخش های سرگرم کننده به مرورگر خود هستند، چراکه اکنون می توانید بازی خاطره انگیز Snake را درون این موتور جستجوگر انجام دهید.

تیم بینگ در سال های اخیر تلاش های قابل ستایشی را در بسیاری از بخش های خود انجام دادند که از محبوب ترین بخش های آن می توانیم به قابلیت پیش بینی رویداد های بزرگ اشاره کنیم که با کمال تعجب در اکثر بخش ها درست عمل می کند. اما بینگ از توسعه ی سرگرمی ها خود هم بازنمانده و این بار امکان انجام بازی Snake را فراهم کرده است. کافیست در بینگ عبارت snake game را جستجو کنید تا این بازی در بالای نتایج جستجوی شما نمایش داده شود.

شما برای انجام این بازی می توانید از دکمه های جهت نمای موجود بر روی کیبورد خود استفاده کنید تا مار گرسنه را به سمت هدف ها هدایت کنید. همچنین در صورتی که در صفحات نمایش لمسی اقدام به انجام این بازی می کنید، می توانید با لمس کردن چهار طرف صفحه، مار را هدایت کنید. اگر شما هم دوست دارید با روز های خوش گذشته و گوشی های نوکیا، تجدید خاطره کنید، اینجا کلیک کنید و به انجام این بازی در بینگ بپردازید.

نکته: ممکن است در صورتی که برای بار اول این عبارت را جستجو می کنید، بازی برای شما در بالای صفحه نمایش قرار نگیرد. در این صورت باید با دکمه های کنترل + F5 صفحه را مجددا بارگزاری کنید تا بازی برای شما باز شود و اگر همچنان قادر به دیدن بازی نبودید، باید از برنامه های تغییر دهنده ی IP استفاده کنید.

منبع: WINDOWS CENTRAL

منبع :

WINDOWS CENTRAL

981 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علی
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

بیشتر امکانات بینگ در سایر کشورها قابل استفاده است مثل همین :'(

امیر حافظی
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

بینگ پر از مسخره بازیه!!! واقعا میگم. اصلا موتور جستجوی قابل اتکا و کاربردی نیست. نه برای انگلیسی زبان ها و نه برای غیر انگلیسی زبان ها. حالا ده جور بازی بیاره! به چه درد می خوره؟
من دیروز عبارت Vittorio Emanuele II توی بینگ سرچ کردم که هیچ چیز مفیدی عایدم نشد. بعد به خودم گفتم همین عبارت رو توی گوگل سرچ کنم. واقعا تعجب برانگیز بود. خودتون امتخان کنید تا تفاوت رو متوجه بشید. یه دوره ای بینگ زیاد استفاده می کردم. اما تصمیم گرفتم که ازش استفاده نکنم. ترجیح میدم با بهترین ها کار کنم. گوگل در جستجو بهترینه!

  امیر حافظی
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  دوستان… عنایت کنید و این آزمایش رو در نسخه ی دسکتاپ انجام بدید تا بهتر منظور بنده رو درک کنید.

   میلاد
   پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

   من تست کردم اما نتایجش تقریبا یکی بود

  saeid
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

  گوگل رو همه به اسم جست جو گرش میشناسن ولی مایکروسافت رو نه !!

mro
پاسخ دهید چهارشنبه 5 شهریور 1394

نمیاد که!؟ نه Pong و نه snake هیچ کدوم!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,