ممکن است استودیوی Supermassive Games دنباله مستقیمی برای عنوان Until Dawn خود تولید نکرده باشد اما با توسعه و ساخت عنوان سریالی و دنباله دار The Dark Pictures در حال ساخت عنوان جدیدی است که شباهت‌های بسیاری به آن دارد. این سری قرار است دارای عناوین و نسخه‌های متعددی باشد که هر یک از آن‌ها دارای داستان پردازی و مکان و زمان خاص خودشان هستند که با قسمت‌های دیگر متفاوت خواهد بود. برای دیدن تریلر ۱۱ دقیقه‌ای از اولین قسمت این بازی می‌توانید در ادامه نیز با وینفون همراه باشید.

امروز ما شانس این را به دست آورده‌ایم که نگاهی طولانی و مفصل داشته باشیم به اولین نسخه این سری که Man of Medan نام دارد. این تریلر به خوبی به ما نشان می‌دهد که با چطور عنوانی رو به رو هستیم و چه انتظاراتی باید از آن داشته باشیم.

استودیوی Supermassive Games اخیرا به وسیله Game Informer تریلر مفصلی از این عنوان به انتشار رسانده که نزدیک به ۱۱ دقیقه از این بازی را برای ما به نمایش می‌گذارد که در انتهای این مطلب می‌توانید آن را مشاهده کنید. ما در این تریلر نگاهی به بخش‌های مختلفی از اولین دقایق نخستین عنوان این سری خواهیم داشت که در آن صحنه‌ای از چند دوست نشان داده می‌شود که در حالت اضطراب و پریشان حالی خود در حال تعریف کردن داستان‌هایی از ارواح هستند و سپس یک دزد دریایی قایق کوچک این گروه را به سرقت می‌برد و به آن‌ها حمله می‌کند و سپس آن‌ها را وارد کشتی ارواح، که لوکیشن اصلی و کلیدی این بازی است، وارد می‌کند. طرفداران و کسانی که عنوان Until Dawn را تجربه کرده باشند، با سیستم انتخاب‌های این بازی آشنایی پیدا خواهند کرد که بر اساس یک احساس یا حالتی خاص گزینه‌های مختلفی در اختیار شما قرار می‌دهد. در حالی که این نمایش مفصل بخش‌های آنچنان زیادی از صحنه‌های ترسناکی که قرار است این بازی داشته باشد را به ما نمایش نمی‌دهد و وارد بخش واقعا ترسناکی به آن صورت نمی‌شود، اما چشمه‌هایی نیز نشان داده می‌شود تا یک ایده کلی از چیزهایی که در این بازی در انتظار شما قرار دارند، به شما نمایش داده شود تا بدانید اوضاع قرار است به چه شکل باشد.

عنوان The Dark Pictures: Man of Medan در تاریخ نامعلومی از سال جاری قرار است برای هر سه پلتفرم اصلی بازار شامل پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به انتشار برسد که پس از Until Dawn اولین تجربه مولتی پلیر استودیوی Supermassive Game خواهد بود. در ادامه از شما دعوت می‌کنم تریلر جدید گیم پلی این بازی که تقریبا ۱۱ دقیقه از این بازی را به نمایش می‌گذارد، مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,