تا کنون جزئیات زیادی را از بازی Dividion 2 در کنفرانس مطبوعاتی E3 2018 شنیده‌ایم و هر چقدر بیشتر از آن می‌شنویم بیشتر هیجان‌زده می‌شویم. یکی از جزئیاتی جدیدی که در مورد این عنوان شنیدیم این است که این بازی از تنظیمات پویای خود برای ارا‌ئه‌ی محتویات جدید و متنوعی به بازیکنان استفاده می‌کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ما به تازگی مصاحبه ای با چادی، مدیر خلاق این بازی، داشتیم و از او پرسیدیم که آیا بازی Division 2 از نوع ماموریت‌های تصادفی است که ما در سری اول این عنوان انجام می‌دادیم؟ و او در پاسخ به این سوال گفت که این بازی محتویات متنوعی به شیوه‌های دیگری برای بازیکنان خود ایجاد خواهد کرد.

این سری تمرکز بالایی روی بازماندگان بیماری واگیر‌دار دارد و این موضوع نشان می‌دهد که چگونه این بازی به خوبی ساختار‌بندی شده‌است، بطوریکه گروه‌های مختلف بازمانده جناح‌ها را تشکیل می‌دهند و به‌طور پویا با یکدیگر تعامل خواهند داشت و بازیکنان گیم‌پلی های مختلف و جدیدی را تجربه می‌کنند.

چادی همچنین اشاره کرد:

ما چیزی می‌خواهیم که محتوای پویای بیشتری در کمپین‌ها در دنیایی که بازی در آن انجام‌می‌شود، اضافه کند و این چیزی است که ما به آن جهان زنده می‌گوییم. در این تغییراتی که ما ایجاد می‌کنیم، تمامی جناح‌ها و شهروندان عادی به منابع نیاز دارند و پس از هفت ماه تمامی آن‌ها خواستار دریافت آب و غذا و دارو خواهند بود. بنابراین، نقاط کنترل منابع در داخل شهر‌ها پراکنده می‌شوند و گروه‌ها برای دستیابی به آن به طور پویایی با یکدیگر مبارزه می‌کنند. این چیزی است که محتوای زیادی را به این بازی اضافه خواهد کرد و بر جذابیت آن می‌افزاید.

به نظر می‌رسد که این موضوع، با موضوع اصلی بازی همخوانی دارد و دارای محتوای بسیار بیشتری نسبت به نسخه‌ی قدیمی این بازی است. ما در حقیقت می‌دانیم که بازی Dividion 2  تعداد زیادی از ماموریت‌های نسخه‌ی پیشین این بازی را در بر می گیرد و همچنین کمپانی یوبیسافت قول داده است که یک بخش تک‌نفره عالی برای کسانی که می خواهند این بازی را به تنهایی انجام دهند، ایجاد کند. به نظر می رسد که کمپانی یوبیسافت هر کاری را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد و به همین دلیل طرفداران این بازی بسیار هیجان زده هستند. بازی Division بیش از هر بازی دیگر کمپانی یوبیسافت تاحالا متقاضی داشته است.

منبع :

GAMINGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,