_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

سازنده سری The Evil Within در E3 حضور خواهد داشت

عنوان The Evil Within 2 اواخر امسال به سن دو سالگی خواهد رسید و با در نظر گرفتن این حقیقت که سه سال میان نسخه اول این سری و دنباله آن فاصله بود، این موضوع به راحتی نشان دهنده این است که ما در حال نزدیک و نزدیک‌تر شدن به The Evil Within 3 هستیم؛ البته اگر این بازی به همین اسم قرار باشد ساخته و عرضه شود. ما نشانه‌هایی برای اثبات این موضوع در اختیار داریم که در ادامه جزئیات آن را با شما در میان خواهیم گذاشت. با وینفون همراه باشید.

برای آن عده از کسانی که مثل من امیدوار هستند دنباله جدید این سری ترسناک هفته آینده در جریان برگزاری بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های ویدیویی سال یعنی E3 به معرفی گذاشته شود، خبر جدیدی که به انتشار رسیده، ممکن است باعث امیدواری و روشن شدن دل آن‌ها شود. شینجی میکامی (Shinji Mikami)، پدر سبک وحشت بقاو بازی‌های ترسناک، و همینطور کارگردان و خالق سری بی نظیر The Evil Within، و همینطور مدیر عامل استودیوی توسعه دهنده Tango Gameworks در حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر تایید کرد که هفته آینده در جریان برگزاری رویداد E3 حضور پیدا خواهد کرد و در این نمایشگاه حاضر خواهد بود.

اکنون باید به ذکر این نکته بپردازم که گفتن این جمله به تنهایی، صرفا نشان دهنده چیز خاصی نیست و هیچ مهر تاییدی بر احتمال معرفی نسخه بعدی The Evil Within نمی‌زند. این احتمال وجود دارد که استودیوی Tango Gameworks در حال کار کردن روی پروژه یا چیز دیگری باشد یا حتی حضور پیدا کردن میکامی در E3 هیچ ارتباط خاصی ممکن است به احتمال معرفی The Evil Within 3 یا هر بازی دیگری از سوی وی نداشته باشد. اما بار دیگر هم باید اشاره کنم که من هم مثل همه شما امیدوارم حضور میکامی در E3 به منظور خاصی انجام شده باشد و خبر معرفی نسخه جدیدی از بازی‌ها و آثار او را در این نمایشگاه بشنویم.

به هر حال هر چه هست E3 تنها یک هفته دیگر با ما فاصله دارد؛ بنابراین خیلی زود از این موضوع آگاهی بیشتری پیدا خواهیم کرد تا کاملا بدانیم موضوع از چه قرار است و حضور میکامی در E3 معنی خاصی می‌تواند داشته باشد یا خیر. شما هم برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در این زمینه می‌توانید در روزها و هفته‌های آتی و همینطور در طی برگزاری رویداد E3 2019 با ما همراه باشید و با نظرات خود ما را در پوشش این نمایشگاه همراهی کنید.

 

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,