mc-hero_storyاوایل سال جاری Mojang اعلام کرد که صد میلیون نسخه از ماینکرفت فروخته شده است. حالا این بخش از امپراطوری مایکروسافت، به راه خود در رشد محبوبیت و توزیع ادامه داده و حتی بخش هایی برای پشتیبانی از واقعیت مجازی، استفاده از بازی در آموزش و… را اضافه نموده است.

این بازی آجری قرار است در ادامه مسیر محبوبیت خود در سال ۲۰۱۹ در پروژه ای بزرگ به فیلم سینمایی تبدیل شود و اگر این برای شما کافی نیست، باید بگویم که رمانی بر اساس این بازی نیز در حال نوشته شدن است. مدیر روابط عمومی Mojang آقای Marsh Davies مشخص نمود که عنوان این کتاب Minecraft: The Island یا ماینکرفت: جزیره خواهد بود:

من نگاه کوتاهی به پیش نویس فیلم انداختم و باید بگوییم که فوق العاده است. همان طوری است که انتظار داریم. به Robinson Crusoe فکر کنید ولی از آن هیجان انگیز تر، یک قهرمان در سرزمینی نا آشنا با قوانینی نا آشنا گیر افتاده است و باید یاد بگیرد که چگونه با شانس بسیار پایین، جان سالم به در برد.

این رمان، به قلم Max Brooks، خالق اثر بسیار مشهور  World War Z. A که فیلم آن نیز در سال ۲۰۱۳ به روی پرده سینما رفت، نگاشته خواهد شد. به نظر می آید که Brooks از طرفداران پر و پا قرص ماینکرفت است:

من از این که بخشی از این ماجرا جویی جدید هستم، بسیار هیجان زده ام. بالاخره می توان از آن همه زمانی که پای بازی ماینکرفت گذاشته ام، استفاده مفید نمایم.

هنوز مشخص نیست که رمان ماینکرفت: جزیره چه زمانی منتشر خواهد شد و این که آیا ارتباط مستقیمی بین رمان و فیلم سینمایی وجود دارد یا خیر، اما به نظر می رسد این کتاب اولین از سری کتاب های برنامه ریزی شده با موضوع بازی خواهد بود. Keith Clayton مدیر انتشارات Del Rey Books در این زمینه گفت:

ما به معنای واقعی به خاطر کار کردن بر روی اولین رمان رسمی ماینکرفت، با تیم یک فوق العاده در Mojang، هیجان زده هستیم. و همچنین از وجود فردی با استعداد و علاقه Max بسیار خوشبختیم.

منبع :

NEOWIN

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
kasra9400
پاسخ دهید پنجشنبه 7 مهر 1395

نسخه ویندوز فونش خیلی چرته حداقل یویورسالش کنن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,