وب اپلیکیشن‌های پیشرو (PWA) به آهستگی، اما بدون شک در حال محبوب شدن هستند و ممکن است استراتژی مایکروسافت برای آوردن آن‌ها به ویندوز 10 از طریق فروشگاه مایکروسافت پایان یابد. سرویس پخش ویدئوی Hulu آخرین نرم‌افزاری است که به صورت PWA راه خود را به ویندوز 10 می‌سازد و این به معنی آن است که احتمالا نرم‌افزار دارای ظاهر و ویژگی‌های جدیدی باشد.

قبلا نرم‌افزار Hulu برای ویندوز 10 در دسترس بود، اما به نظر نمی‌رسید که از تیم توسعه توجه زیادی را به خود جلب کند. از آنجا که PWAها اساسا وب‌سایت‌ها هستند، پس باید برای کاربران ویندوز آسان‌تر باشد تا اینکه به امکانات جدید دسترسی پیدا کنند. این قابلیت شامل خدمات پخش زنده‌ی تلویزیونی است که در سال 2017 راه‌اندازی شد – که حتی با عنوان حال حاضر در نرم‌افزارهای ویندوز 10 ذکر نشده بود.

اخیرا Netflix افزایش قیمت را در تمامی طرح‌های خود اعلام کرد، که ارزان‌ترین طرح آن دارای قیمت 9 دلار می‌باشد. این مقدار کمی بالاتر از یک طرح پایه‌ی Hulu قرار می‌گیرد که دارای قیمت 8 دلار می‌باشد و پخش HD را ارائه می‌دهد. این می‌تواند برخی از مشتریان را مجبور به پذیرش حداقل تغییر کند، بنابراین خوب است بدانیم که بهبودهایی در نرم‌افزار ویندوز 10 ایجاد شده است.

همچنین نرم‌افزار Hulu مانند Twitter ،Uber و Teams خود مایکروسافت از طریق PWA به فروشگاه مایکروسافت روانه شده‌ است. به‌روزرسانی آن در طول چند هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد و ممکن است اکنون برای همه در دسترس نباشد. با این حال اگر شما علاقه‌مند به استفاده از این نرم‌افزار هستید، می‌توانید نرم‌افزار Hulu را از اینجا دریافت کنید.

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,