_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

The King of Fighters ’99 نیز به ایکس باکس وان آمد

در ادامه روند معرفی و عرضه نسخه های مختلف قدیمی از مجموعه بازی های پادشاه جنگجویان (King of Fighters)، حالا King of Fighters ’99 نیز به ایکس باکس وان آمده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.روند عرضه و معرفی به روز رسانی ها برای بازی پادشاه جنگویان یا همان King of Fighters در طی سالیان اخیر کند شده است به طوری که تنها دو بخش جدید از بازی در هشت سال گذشته معرفی و ارایه شد. The King of Fighters XIV آخرین نسخه از این مجموعه بازی بود که در سال 2014 روانه بازار شده بود. با این وجود، میزان علاقمندی و طرفداران این مجموعه بازی با ارایه نسخه های قدیمی این بازی در پلتفرم و کنسول های مختلف، از جمله ایکس باکس وان، به نوعی ثابت باقی مانده است. فوریه سال قبل KOF 2002 Unlimited Match با قرار گرفتن در لیست بازی های Backward Compatibility برای ایکس باکس وان عرضه شد و در ماه بعد از آن نیز شاهد عرضه نسخه ابتدایی این بازی KOF ’94 برای این کنسول بودیم.

و حالا King of Fighters ’99 نیز به ایکس باکس وان آمده است. بازی ای که اولین حضورش را در کنسول ها با عرضه آن برای کنسول Neo Geo نزدیک به دو دهه قبل و پس از عرضه نسخه Arcade این بازی، تجربه کرده بود. این بازی برای پلتفرم های مختلفی عرضه شده است، از جمله نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) که از سال گذشته شاهد حضور این بازی در این پلتفرم بودیم. این بازی امکان مبارزه در هر دو حالت بازی چند نفره بر روی یک کنسول و یا به صورت اینترنتی را برای دو گیمر فراهم می کند. همچنین در تنظیمات این بازی امکاناتی در نظر گرفته شده است که امکان “بازسازی فضای بازی همانند نسخه Arcade آن در آن زمان را ممکن می سازد.”

اگر از جمله طرفداران این بازی در گذشته بودید و دوست دارید این بازی را بار دیگر تجربه کنید، می توانید بازی  KOF ’99 را با قیمت 7.99$ از طریق استور مایکروسافت (Microsoft Store) خریداری کنید.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

NEOWIN

94 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,