The Microsoft Garage Group photographed on October 18, 2016. (Photography by Scott Eklund/Red Box Pictures)

مایکروسافت گاراژ یکی از موفق ترین پروژه ها و تیم های این شرکت است که به مانند یک کارخانه ی شبانه ردزی در خدمت ایده های افراد بوده است و اکنون دو ساله شده است. با وینفون همراه باشید.

گاراژ به واقع شبیه یک کارخانه ی شبانه روزی تولید ایده  است که به کارمندان و افراد کمک می کند تا ایده های خود را اجرایی کنند. گاراژ ابزار و امکانات مختلفی در اختیار افراد قرار می دهد تا بتوانند ایده های خود را در نهایت به یک محصول موثر تبدیل کنند.

مایکروسافت گاراژ شامل گروه هایی از بخش های مختلف کمپانی مایکروسافت است، در حال حاضر هدف اصلی خود را ارائه ی برنامه هایی کاربردی و با کیفیت برای کاربران قرارداده است و هر گروه با توجه تخصص و ایده هایی که دارد، دست به طراحی و ساخت برنامه هایی متناسب با تخصص خود می زند. افراد حاضر در پروژه مایکروسافت گاراژ برای ساخت برنامه های مختلف از دانش و فن آوری های مایکروسافت در زمینه های مختلف نیز بهره می گیرند و به همین سبب می توانند برنامه هایی بسیار کاربردی و با کیفیت را ارائه دهند. این گروه بیش از ده هزار مشارکت کننده در مسیر خود دارد.

به قول جف راموس، مدیر همکار در گاراژ، این پروژه بر روی ازمایشات و تجربیات مختلف تمرکز کرده تا به مایکروسافت در ایجاد خدمات بهتر و سریع تر کمک کند.

گاراژ نرم افزارهایی مثل Plumbago، Cach، Triptracker و Hub Keyboard را برای ویندوز و دیگر سیستم عامل طراحی کرده اند و همچنان در حال پیاده سازی ایده های خود هستند.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمدی
پاسخ دهید سه شنبه 17 آبان 1395

والا این جشنو باید برای اندرویدیا بگیرن :/ بهترین اپ هاشون واسه اندرویده .

امین
پاسخ دهید سه شنبه 17 آبان 1395

مایکروسافت خیر و برکاتش برا بقیس ولی واسه طرفدارای خودش هیچ. من نمیدونم چی توو موخشونه . نمیخوایم برنامه های انحصاری واسه ویندوز موبایل بدید همونایی که واسه بقیه میدید رو با همون کیفیت واسه طرفدارای خودت هم بده . مرسی اه

Mahmoud A
پاسخ دهید سه شنبه 17 آبان 1395

سلام دوستان کسی لینک گرروه وینفونی داره به من بده؟یه سوال داشتم میخواستم بپرسم ممنون میشم

فرشید
پاسخ دهید چهارشنبه 18 آبان 1395

سلام دوستان
لطفا یکی به این بخش نظر ارسال کنه بابت اینکه بازی age of empires رو برای اندروید هم منتشر کنه
برای ios منتظر کرد سال پیش ولی نمیدونم چرا برای ادروید منتظرش نمیکنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,