The Myth Seekers: The Legacy of Vulcan

کمتر کسی وجود دارد که با استودیوی بازی سازی معروف Artifex Mundi آشنایی نداشته باشد و حداقل یکی از بازی های این استودیو را بازی نکرده باشد. در جدیدترین اقدام این استودیو، آن ها بازی The Myth Seekers: The Legacy of Vulcan را منتشر کرده اند که یک بازی پازلی منحصر به فرد و زیبا در سبک اشیا پنهان است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

داستان بازی The Myth Seekers: The Legacy of Vulcan: در قرن ۱۹ تنش های سیاسی در ایتالیا بالا گرفته است. هنگامی که یکی وسایل اسرار آمیز سازمان مخفی گم می شود، شما برای کشف حقیقت دعوت می شوید. آیا شما می توانید Vulcan را قبل از ویران شدن آن توسط خدایان پیدا کنید؟ در مکان های زیبا در سراسر ایتالیا مدرن کاوش کنید و با به چالش کشیدن مغز خود پازل ها را حل کنید. تلاش کنید تا به عنوان اسطوره جستجوگران معروف شوید.

The Myth Seekers: The Legacy of Vulcan

شما به عنوان شخصیت Amelia، متخصص درخشان در اساطیر و رومی و دارایی جدید آژانس اسطوره جستجوگر بازی می کند. وظیفه شما این است که راه یک کارمند دیگر را که به تازگی ناپدید شده است ادامه دهید. اولین قدم این است که Vesuvian Codex را پیدا کنید و با یک واسطه ایتالیایی به نام Lorenzo ارتباط برقرار کنید. با هم تلاش کنید که چکش Vulcan را پیدا کنید. زمان گرانبها است، زیرا نیروهای شیطانی نیز به دنبال آن هستند. در طی این ماجراجویی خیره کننده شما در سراسر ایتالیا سفر می کنید، پازل های بی شمار را حل می کنید و به دنبال سر نخ های مخفی می گردید. حقیقت را در حین تخریب Pompeii پیدا کنید و در برابر دشمنان آژانس مبارزه کنید تا از یک فاجعه دیگر جلوگیری کنید.

The Myth Seekers: The Legacy of Vulcan

ویژگی های بازی The Myth Seekers: The Legacy of Vulcan:

  • معماهای جذاب و صحنه های عجیب!
  • ۴۰ مینی بازی های تعاملی!
  • ماموریت را به عنوان نماینده اسطوره جستجوگر قبول کنید!
  • در ۲۸ مکان شگفت انگیز و در کشور ایتالیا به حل معما بپردازید!

نظرات خود را با ما در مورد این بازی جذاب و سرگرم کننده در میان بگذارید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 382 الی 1720 مگابایت
  • منتشر کننده : Artifex Mundi
  • یونیورسال: بله
  • نسخه تحت اندروید : بله
  • نسخه تحت iOS : بله
منبع : وینفون
831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,