در روز گذشته در خبری به اطلاع شما رساندیم که پانوس پانای تصویری از تایپ کاور جدید سرفس پرو را در حساب توییتر خود منتشر کرده بود. اکنون در جریان کنفرانس شانگهای، مایکروسافت به رسم همیشگی در کنار سرفس پرو جدید خود، از تایپ کاور جدید این دستگاه نیز رونمایی کرد. مانند پیشینیان خود، این تایپ کاور جدید نیز به واسطه ی اتصالات مشابه و تمایل مایکروسافت به حفظ سازگاری، با هر دو دستگاه سرفس پرو ۳ و سرفس پرو ۴ کار می کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با این حال، مایکروسافت اکنون در تایپ کاور جدید سرفس از پوشش بسیار زیبا و جذاب پارچه آلکانترا استفاده کرده است که سبب شده این تایپ کاور بسیار ویژه به نظر رسیده و دستگاهی رده بالا به شمار رود.

با این حال استفاده از پوشش پارچه ای به جای مواد مقاوم تر مانند فلز یا پلاستیک کمی تامل برانگیز است و استفاده ی مایکروسافت از آلکانتارا در تمام محصولات جدید خود، تا حدودی جالب به نظر می رسد و باید دید که مصرف کنندگان محصولات این شرکت در دراز مدت چه نظری در مورد آن خواهند داشت.

رنگ های دستگاه نیز تغییر داده شده است، به طوری که رنگ های روشن سرفس پرو ۴ با رنگ های سنگین تر مانند بورگاندی، آبی سیر، خاکستری، و طلایی که پیش از این در سرفس لپ تاپ شاهد آن ها بوده ایم جایگزین شده است.

منبع :

MSPU

1778 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,