xbox

به‌نظر می‌رسد که به‌روزرسانی بزرگ اکس‌باکس وان زودتر از آن‌چه انتظار می‌رفت انتشار یابد. ساعاتی قبل وب‌سایت رسمی اکس‌باکس در مطلبی اقدام به معرفی کلاب و گروه‌ها کرد که قرار است با عرضه‌ی این به‌روزرسانی در دسترس همگان قرار بگیرد. همچنین کانال یوتیوب اکس‌باکس ۲ ویدیوی جدیدی برای این ویژگی‌ها منتشر کرده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

بزرگ‌ترین اشاره در رابطه با انتشار زودتر از موعد به‌روزرسانی بزرگ بعدی اکس‌باکس وان از سوی مایک ایبارا صورت گرفته است. او دراین‌باره چندین توییت را انجام داده است. اولین توییت او دراین‌باره به‌شرح زیر است:

اکنون ما از موقعیت به‌زودی به موقعیت خیلی‌زود رسیده‎‌ایم.

— Mike Ybarra (@XboxQwik) November 10, 2016

mike-ybarra

او ساعاتی پس از انتشار این توییت، توییت دیگری انجام داد:

۱۴ ساعت ۵۵ دقیقه. XBOX#

— Mike Ybarra (@XboxQwik) November 10, 2016

لازم‌به‌ذکر است که در صورت انتشار این به‌روزرسانی، اکس‌باکس وان در حالت پیش‌فرض، به‌صورت خودکار اقدام به دریافت این به‌روزرسانی می‌کند اما شما از قسمت Check Update نیز می‌توانید از انتشار به‌روزرسانی حصول اطمینان کنید.

دیدگاه شما درباره‌ی این به‌روزرسانی چیست؟ آیا از اضافه‌شدن کلاب‌ها و گروه‌ها خوشحال هستید؟

منبع :

WINBETA

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,