_ویندوز پنل جدید

طراحی فلوئنت در راه مایکروسافت آفیس 2019 آفیس نونوار می‌شود

زبان طراحی فلوئنت در ماه‌های اخیر به آرامی در حال گسترش در تمام نقاط ویندوز و اپلیکیشن‌های آن بوده و مایکروسافت در تلاش است تمام بخش‌های سیستم عامل را به این طراحی جدید مجهز کند. به تازگی ویدیویی در توییتر منتشر شده که برخی تغییرات ظاهری جدیدی که به زودی در مجموعه برنامه‌های مایکروسافت آفیس و آفیس تحت وب صورت خواهد گرفت، از جمله استفاده از عناصر طراحی فلوئنت در رابط کاربری نوار سربرگ (ribbon) و غیره را نشان می‌دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این ویدیو به طور خلاصه طراحی جدید پورتال وب آفیس و همچنین Word Online را نشان می‌دهد. همان طور که در ویدیو مشاهده می‌کنید، در حال حاضر در رابط کاربری آفیس، در هنگام تعویض بین زبانه‌ها در نوار سربرگ انیمیشن‌هایی ظریف و جذاب مشاهده می‌شود و همچنین رابط کاربری تمیزی که برای آن در نظر گرفته شده، آن را بسیار بیشتر شبیه به یک برنامه واقعی کرده است.

اپلیکیشنهای دسکتاپ نیز به طور مشابه این به‌روزرسانی در طراحی را دریافت می‌کنند، به طوری که نسخه دسکتاپ Word اکنون همان انیمیشن‌ها و رابط کاربری تمیز که در برنامه‌های آفیس آنلاین مشاهده شد پشتیبانی خواهند کرد. در حال حاضر به نظر نمی‌رسد که این برنامه‌ها شامل افکت آکریلیک باشند، اما از سایه و انیمیشن در آنها استفاده شده، که هر دو بخشی از سیستم طراحی فلوئنت مایکروسافت هستند.

جالب اینجاست که از زمان معرفی آفیس 2019 توسط مایکروسافت، این شرکت هنوز به طور رسمی هیچ اشاره‌ای در مورد تغییراتی که قرار است در تجربه کاربری آفیس صورت بگیرد، نکرده است. همچنین اینسایدرها هنوز در حلقه‌های پیش نمایش نیز این طراحی را برای آفیس دریافت نکرده‌اند، اما به نظر می‌رسد دیگر زمان زیادی به ارائه عمومی این رابط کاربری جدید برای این افراد باقی نمانده باشد.

می‌توان گفت این ویدیو اولین نگاه ما به آفیس 2019 است، که یک تجربه طراحی جدید و بهبود یافته را نشان می‌دهد که به خوبی با زبان طراحی سایر محصولات و خدمات مایکروسافت مطابقت دارد. انتظار می‌رود در هفته‌های پیش رو، چیزهای جدید زیادی در راه آفیس 2019 باشند و احتمالاً این طراحی جدید، بخشی از این فرآیند خواهد بود.

نظر شما در مورد این اضافه شدن زبان طراحی فلوئنت به نسخه بعدی مایکروسافت آفیس چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2178 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , ,