office2016review2_1020.0.0

مایکروسافت بالاخره پس از سال ها تلاش و توسعه ی آفیس جدید، امروز از آفیس ۲۰۱۶ برای ویندوز رونمایی کرد. آفیس جدید قابلیت های بیشماری را برای کاربران آفیس ۳۶۵ به ارمغان می آورد که تمرکز ویژه ای بر روی مشاغل و امکان همکاری به صورت آنلاین دارد. آفیس جدید کاملا با ویندوز ۱۰ هماهنگ و منطبق است و قابلیت های امنیتی مخصوص مشاغل آن، صاحبان مشاغل را دیوانه ی خود می کند. در ادامه با وینفون همراه باشید تا با آفیس جدید آشنا شوید.

وبلاگ آفیس امروز از آفیس جدید رونمایی کرد که قابلیت های بی شماری را در اختیار کاربران قرار می دهد. پیش از شروع این مطلب و معرفی قابلیت های آفیس جدید، پیشنهاد می کنیم ویدیوی معرفی آفیس جدید را تماشا کنید تا خلاصه ای از این قابلیت ها و امکانات را که در آفیس ۲۰۱۶ می توان پیدا کرد را ببینید:

دانلود ویدیو

The-new-office-is-here-1-v2
Word 2016

آفیس جدید به شما امکان می دهد با یکدیگر، به صورت همزمان کار کنید.

یکی از راه های به پیش بردن کار ها، همکاری و انجام کار ها به صورت همزمان توسط همکاران شما است. اما انجام خود این کار پیچیده و گاهی گیج کننده است. مایکروسافت در آفیس جدید، چاره ای اندیشیده و تمام برنامه هایی که شما برای انجام کار با همکاران خود نیاز دارید به این مجموعه آورده و با تغییراتی که در ان ها داده، باعث شده تا شما بتوانید با صرف کم ترین زمان و هزینه، دستاورد بیش تری داشته باشید. اما این تغییرات چه چیزهایی هستند؟

 • نوشتن به صورت زنده و همزمان: مایکروسافت از سال ۲۰۱۳ قابلیت نوشتن به صورت زنده و همزمان را در برنامه های مبتی بر وب خود قرار داده بود. حال این غول ردموندی، با آوردن این قابلیت بسیار جذاب به آفیس جدید، آن را به سطح جدیدی رسانده است. با استفاده از این قابلیت می توانید به صورت زنده و همزمان، با دیگر همکاران خود شروع به نوشتن کنید، و ببینید همکاران خود در حال نوشتن چه چیزی هستند. (درست مانند ویدیوی بالا) در حال حاضر این قابلیت در برنامه ی Word آفیس جدید در دسترس است و مایکروسافت اعلام کرده که قصد دارد این قابلیت را به دیگر برنامه های آفیس نیز بیاورد.
 • اسکایپ مشاغل: برنامه ی اسکایپ مشاغل اکنون از داخل برنامه ها در دسترس است و کاربران می توانند با استفاده از آن به صورت آنی به دیگران پیام ارسال کنند، صفحه ی خود را به اشتراک بگذارند، و از داخل اسناد خود با دیگران صحبت کنند یا مکالمه ی تصویری داشته باشند. این قابلیت در اواخر پاییز امسال به آفیس آنلاین نیز می آید. قابلیت به اشتراک گذاری صفحات در اسکایپ مشاغل، اکنون سریع تر از قبل شده است.
 • گروه های آفیس ۳۶۵: با استفاده از گروه های آفیس ۳۶۵، می توانید تیم های خود را به هم متصل نگه دارید و حالا این قابلیت در برنامه ی اوت لوک ۲۰۱۶ در دسترس است. همچنین این قابلیت در برنامه ی جداگانه ای با نام Outlook Groups برای ویندوز فون، اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی تیم های عمومی یا خصوصی تشکیل دهند. هر گروهی دارای یک اینباکس، تقویم، وان نوت و فضای ابری به اشتراک گذاشته شده است که برای تیمی همچون وینفون، فوق العاده مفید و سودمند خواهد بود.
اکسل ۲۰۱۶

آفیس جدید، برای شما کار انجام می دهد.

در فضای کاری امروز، برنامه ها، ابزار ها و دستگاه های بسیار زیادی وجود دارند که باید با آن ها کار کنیم، اما ما زمان کافی برای همه نداریم. آفیس جدید طوری ساخته شده است که پیچیدگی ها را از بین می برد و به شما کمک می کند تا بتوانید کار های خود را به سرعت انجام دهید. آفیس جدید کاری می کند که کارها، برای شما انجام شوند. حال چگونه؟

 • اوت لوک ۲۰۱۶: برنامه ی اوت لوک ۲۰۱۶ هوشمند ترین اینباکس ایمیل را برای شما فراهم می کند. شما با استفاده از این برنامه می توانید به سرعت جستجو کنید، ایمیل هایی که در اولویت های بعدی قرار دارند را به صورت اتوماتیک پاک کنید، و مطمئن شوید که همه به درستی به فایل های پیوست شده ای که در فضای ابری وان درایو قرار دارند، دسترسی دارند.
 • وان درایو برای مشاغل: مایکروسافت در آفیس جدید، آپدیت های بسیار چشم گیری را برای وان درایو مشاغل به ارمغان آورده است. مهم ترین این به روز رسانی ها مربوط به قابلیت همگام سازی آن در دستگاه های مختلف و مرورگر ها می شود. همچنین محدودیت ها نیز کاهش یافته اند.
 • قابلیت Help Me: این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا به راحتی و در سریع ترین زمان، دستور یا قابلیتی که به دنبال آن هستید را پیدا کنید. همچنین قابلیت Smart Lookup، محتوای درون وب را به سرعت به اسناد شما می آورد. پیش از این، این قابلیت تنها در آفیس آنلاین در دسترس بود، اما این دو قابلیت اکنون در برنامه های آفیس ۲۰۱۶ در دسترس هستند.
 • اکنون فضای ابری این قدرت را به شما می دهد تا در کسری از ثانیه، کار خود را در هر دستگاه دیگری ادامه دهید. با استفاده از این قابلیت، فایل های شما نیز در آفیس آنلاین، آفیس موبایل و برنامه های آفیس در دسترس قرار دارند.
Office-Mobile-Apps
آفیس ویندوز ۱۰ موبایل

همگام با ویندوز ۱۰:

مایکروسافت خود را متعهد به ارائه ی آفیس برای تمام پلتفرم ها می داند و به این استراتژی نیز پایبند خواهد بود، اما آن ها در وبلاگ خود می نویسند که پلتفرم ویندوز را مانند “خانه”ی آفیس می بینند. بنابراین آفیس ۳۶۵ و ویندوز ۱۰، کامل ترین راه حل و بهترین ترکیب برای انجام کار ها است. مایکروسافت در ادامه توضیح می دهد که چرا این ترکیب، بهترین ترکیب است و ویندوز ۱۰ موبایل نیز چطور شامل آن می شود:

 • قابلیت Windows Hello: قابلیت ویندوز هلو این امکان را به کاربران می دهد تا تنها با یک نگاه به رایانه ی خود، به ویندوز ۱۰ و آفیس ۳۶۵ خود وارد شوند، بدون اینکه هیچ گونه رمزی را تایپ کنند. (برای آشنایی با قابلیت ویندوز هلو، کلیک کنید.)
 • کرتانا: در ماه های آینده، کرتانا هوشمند تر از گذشته خواهد شد و از طریق برنامه ی پشتیبانی اوت لوک ۲۰۱۶، برای آفیس ۳۶۵ مفید تر خواهد بود و جای یک دستیار باهوش را برای شما پر می کند.
 • برنامه های آفیس موبایل و قابلیت کانتینیوم: با استفاده از برنامه های آفیس برای موبایل و قابلیت شگفت انگیز کانتینیوم بر روی گوشی های ویندوز فونی، گوشی شما می تواند نقش یک رایانه ی رومیزی را برای شما ایفا کند. شما با استفاده از آفیس موبایل و قابلیت کانتینیوم، می توانید پروژ] های خود بر روی افیس را ایجاد کنید، آن ها را ویرایش کنید، و یا ارائه ی خود را از طریق آن انجام دهید. برای مثال شما می توانید در حالی که به وسیله ی مانیتور یا پروژکتور، گزارش مالی خود را ارائه می دهید، از طریق گوشی خود و برنامه ی وان نوت، اقدام به یادداشت برداری کنید.
 • برنامه ی Sway در ویندوز ۱۰: این برنامه در اوایل آگوست امسال منتشر شد و مشتریان و کاربران، عاشق آن هستند. کاربران به این برنامه لقب هایی همچون “عالی”،”شگفت انگیز” و “فوق العاده” داده اند. همچنین امتیاز این برنامه در استور نیز ۴.۶ از ۵ است. با استفاده از این برنامه شما می توانید داستان های جالبی بسازید و آن را به اشتراک بگذارید، به طوری که در هر دستگاه و صفحه نمایشی به بهترین شکل ممکن به نمایش در آید.
 • برنامه های آفیس موبایل بر روی ویندوز ۱۰: اما کاربران ویندوز فون که از عقب ماندن آفیس موجود بر روی گوشی های خود گلایه داشتد، اکنون می توانند از جلو تر بودن آن و همگام بودن با آفیس ۲۰۱۶ و ویندوز ۱۰، لذت ببرند. برنامه های آفیس موبایل مخصوص صفحات لمسی طراحی شده اند، و کار کردن با آن ها نیز بسیار راحت و سریع است که آن را برای کسانی که مجبورند در حین حرکت از آفیس استفاده کنند، فوق العاده می کند.
تم جدید خاکستری در برنامه ی Word 2016

اما در کنار همه ی این ها، تغییرات بسیار زیادی نیز در ظاهر آفیس ۲۰۱۶ اتفاق افتاده است. امکانات بی شمار بسیار زیادی به قسمت های مختلف آفیس جدید اضافه شده است که تنها باید با آن کار کنید تا متوجه آن شوید و ذکر تمامی آن ها در این مقاله امکان پذیر نیست. چیزی که از ابتدا ذکر شد، تغییرات بزرگ تر و قابل محسوس تری بودند که در آفیس جدید اضافه شده است. تغییرات ظاهری و اضافه شدن افکت های تصویری جدید به برنامه های مختلف هم که از پایه های اصلی هر آفیس جدید است.

برای دریافت آفیس جدید، باید یکی از کاربران آفیس ۳۶۵ باشید، یــا یک اشتراک آفیس ۳۶۵ جدید خریداری کنید. نظر شما در مورد آفیس جدید چیست؟

980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
majid
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

آقا با آپ دیت شدن به ویندوز ده موبایل این آفیس در دست رسه؟

  علی گلشن
  پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

  بله، آفیس ویندوز ۱۰ موبایل به رایگان در دسترس هست.

Faceless void
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

افیس موبایلم ۳۶۵ میخواد؟

  علی گلشن
  پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

  خیر، آفیس موبایل به رایگان برای کاربران ویندوز ۱۰ در دسترس قرار داره.

حسین
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

اقا لینک دانلودشو کی میزارین دانلود کنیم؟

  علی گلشن
  پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

  حسین جان همونطور که در آخر مطلب گفتیم، آفیس ۳۶۵ رو باید خریداری کنید تا برنامه های آفیس ۲۰۱۶ رو نیز دریافت کنید. هر چند یک ماه اول رایگان هست، اما شما باید از ماه بعدش مبلغ ۶.۹۹$ یا ۹.۹۹$ پرداخت کنید. برای استفاده از یک ماه رایگان، باید اطلاعات کارت اعتباری یا Paypal رو وارد کنید. برای انجام این کار، اینجا کلیک کنید.

   مهدی
   پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

   سلام علی آقا آفیس روی گوشی من بعد از نصب ، برای ویرایش اسناد احتیاج به اشتراک آفیس ۳۶۵ داره ، البته تو این بیلد آخری ، تو بیلد های قبلی اینجوری نبود ، راه حلی داره درست بشه یا نه؟

    علی گلشن
    پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

    نمی دونم مهدی جان، اجازه بدید تا نسخه ی نهایی اگر همینطور بود اطلاع رسانی می کنیم.

    حـ می ـد
    پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

    دوست عزیز، برنامه های آفیس موبایل رایگان هستن،ولی برای استفاده از تمامی قابلیت ها باید اکانت ۳۶۵ بخرید. یکی از این قابلیت ها همین ویرایش اسناد فقط خواندنی هستش (هر فایلی که از لپتاپ بریزید، فقط خواندنی محسوب میشه). ولی شما میتونین فایل جدید ایجاد و ویرایش کنید

  Ahmad
  پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

  من نسخه student2013 اصلی رو دارم که خریدم، آیا میتونم رایگان به نسخه ۲۰۱۶ آپگریت کنم؟ یا باید مجدد بخرمش؟

   علی گلشن
   پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

   بله فکر می کنم بتونید بخرید. برای خواندن دستورالعمل انجام این کار، و جزییات بیش تر، اینجا کلیک کنید.

    Ahmad
    پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

    عزیزم
    من میتونم مجانی آپگرید کنم؟

وحید
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

با سلام
نرم افزارهای واتس اپ و تلگرام و لاین و امثال ایتها بعد یه مدت استفاده، حجم زیادی از حافظه گوشی رو اشغال میکنن. حتی با پاک کردن و نصب دوباره هم حافظه خالی نمیشه . ممنون میشم کسی کمک کنه

  سالار
  پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

  واتس اپ که به طور کلی پاک میشه مطمئنم
  ولی تلگرام بدلیل اینکه از سرویس های ابری استفاده میکنه حتی با حذف برنامه هم نمیشه پاکشون کرد
  فکر کنم با پاک کردن چت هاتون بتونید از حجم برنامه بکاهید
  در ضمن این مشکل فقط مال ویندوزفون نیست

mehdi
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

سلام
از دیشب سیم کارت رایتلم با خود شبکه رایتل کار نمیکنه
از ایرانسل رومینگ میگیره
سیمکترتو میندازم یه گوشی دیگه کار میکنه
سیم کارت دیگه (همراه اول) تو گوشی وینفونی ام کار میکنه
به نظرتون مشکل از کجاست

  سالار
  پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

  داداش منم سیم کارت رایتلم یه مرگیش شده از دیشب تا حالا… درشت به اینترنت وصل نمیشه و سرعت هم افتضاح شده
  اصفهان سیم کارت دیتا رایتل

benyaamx
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

۶۴۰ xl دارم آفیس گیفت میگیرم که اکانت یک ساله رو فعال کنم تا میزنم بازش کنم میپره بیرون …. گندش بزنن ما که نمیتونیم استفاده کنیم 😐

بابک
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

setting>cache>clear

جواد
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

سلام،چگونه افیس ۳۶۵ رو بخریم؟و وقتی که خریدیم برای چه وقت اعتبار دارد؟چگونه میتونم یک کارت اعتیاری یا paypal تهیه کنیم؟ممنون میشم همه اینها را توضیح بدین.

مهدی
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

دوستان سلام
یه سوال چجوری میتونم از اینترنتی که من دارم از طریق دیتا خود سیم کارت استفاده میکنم کسه دیگه ای بهم وصل بشه و استفاده کنه،مث هات اسپات توی اندروید،چجوری باید انجام بدم؟؟؟
مرسی از راهنماییتون

  -Arash-
  پاسخ دهید چهارشنبه 2 مهر 1394

  سلام، مهدی جان اگه از ویندوزفون ۸.۱ استفاده میکنی Settings>Internet sharing
  اما اگه بیلد های پیش نمایش ویندوز ۱۰ موبایل داری توی Settings دنبال Mobile hotspot بگرد
  چون ویندوز ۱۰ ندارم نمیتونم دقیق بگم

سعید عباسپور
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

منتظرم .. اما مث ۹۹درصد هموطنان عزیز هم انتظار خود نرم افزارو میکشم و هم انتظار کرک درست و حسابی.

جواد
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

اقای گلشن یک سوال دیگه هم دارم
من وقتی بیلد ۱۰۵۴۷ منتشر شد اون رو دانلود کردم و نصبم شد وقتی که لپ تابم اماده ری استارت شد و ری استارت کردم تا بیلد نصب بشه تو قمست ری استارت تا ۹۷ درصد اومد و گیر کرد من حوصلم سر رفت چون از هشت صبح تا دوازده شب فقط بیلد دانلود شده بود ونصب شده بود ولی به ری استارت که رسیده بود گیر کرد برای همین لپ تاب رو خاموش کردم،حالا هر وقت که میرم تو قسمت اپدیت و اپدیت رو میزنم میبینم که بیلد دانلود شده و میگه ری استارت کن،ولی وقتی ری استارت میشه بر میگرده به بیلد ۱۰۵۳۲ لطفا کمکم کنید.ببخشید که طولانی شد.

yaser
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

سلام.من گوشیم به اینترنت وایفای وصل میشه ولی no internet access میزنه 🙁
چیکار کنم

امیر حافظی
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

با افتخار میگم که توی طرح اینساید آفیس ۲۰۱۶ بودم و از این محصول بی نهایت راضی ام. اگرچه مثل ویندوز ده و ویندوز موبایل ۱۰ توی بوق نبود، اما با همه ی این اوصاف، می تونم به جرات بگم که این بهترین محصول مایکروسافته… ازش لذت ببرید.

رامین فیاضی
پاسخ دهید چهارشنبه 2 مهر 1394

اقا بزارین سر وقت من سورس افیس ۲۰۱۶ رو با کرک تقدیمتون میکنم البته میزارمش تو سایت پی سی دانلود

سعید عباسپور
پاسخ دهید پنجشنبه 3 مهر 1394

نصب کردم .. عالیه !!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,