در روزهای اخیر شایعات و گرارش های مختلفی در مورد عرضه اپلیکیشن Spotify برای اکس باکس وان منتشر شده است. پس از مدت کوتاهی، در نهایت Major Nelson در نمایش هفتگی خود Spotify برای اکس باکس وان را تایید کرد. سرانجام امروز نسخه رسمی این اپلیکیشن با نام Spotify Music – for Xbox در استور ویندوز مشاهده شده است که برای کاربران اکس باکس وان هیجان انگیز خواهد بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در حال حاضر به نظر می رسد که اپلیکیشن Spotify برای اکس باکس وان فقط از نسخه وب استور قابل پیدا شدن است و در نتایج جستجوها (حداقل تا این لحظه) در اپلیکیشن استور ویندوز ۱۰ یا در داشبورد اکس باکس وان نشان داده نخواهد شد. این اپلیکیشن هنوز قابل نصب نیست، ولی با توجه به تجربیات پیشین، انتظار می رود مدت کوتاهی پس از قرار گرفتن اپلیکیشن در استور، کاربران اکس باکس امکان دریافت Spotify روی دستگاه های خود را پیدا کنند.

توضیحات اپلیکیشن Spotify Music – for Xbox در استور به شرح زیر است:

در حین بازی با اپلیکیشن جدید Spotify که به صورت رایگان برای اکس باکس در دسترس است موسیقی گوش دهید و با کنترلر اکس باکس وان خود، لیست پخس مطابق سلیقه خود را مرور کنید.

  • در طول بازی به صورت رایگان در پس زمینه به موسیقی گوش دهید.
  • آلبوم ها، آهنگ ها و لیست های پخش مورد علاقه خود را مرور کنید.
  • پخش آسان از کنترلر اکس باکس وان خود، یا تغییر آهنگ از گوشی موبایل یا تبلت بدون خروج از بازی.
  • پیدا کردن لیست پخش مناسب برای بازی های حماسی مطابق با سبک بازی (در Browse) در Spotify.
  • کاربران پرمیوم می توانند با صدایی با کیفیت بالاتر و بدون تبلیغات به موسیقی ها گوش دهند.

وجود اپلیکیشن رسمی Spotify در اکس باکس وان یک مزیت بزرگ برای صاحبان اکس باکس وان به شمار می رود. بنابراین اگر شما نیز از دارندگان این کنسول بازی هستید باید امیدوار باشید که در روزهای آینده این اپلیکیشن در دسترس شما قرار بگیرد. در حال حاضر این اپلیکیشن در از این لینک در استور ویندوز قابل مشاهده است.

منبع :

ONMSFT

1994 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amir72hawk
پاسخ دهید سه شنبه 17 مرداد 1396

بسه دیگه، هی هرروز هرروز Spotify برای ایکس باکس،spotify برای ایکس باکس!
ول کنید دیگه…..

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,