گیم‌اینفورمر در جدیدترین نشریه‌ی خود به به بازی مورد انتظار The Outer Worlds پرداخته و کارگردان خلاق بازی درباره سیستم مبارزات آن صحبت‌هایی ارائه کرده‌ است. همچنین مکانیزم‌های مبارزاتی یار همراه و موجود بودن راه‌های مختلف برای شرکت و اتمام مبارزات از موضوعاتی هستند که به‌تازگی سازندگان بازی The Outer Worlds به آن‌ها پرداخته‌اند.

نشریه‌ی گیم‌اینفورمر در تازه‌ترین شماره‌ی خود به بازی مورد انتظار The Outer Worlds که خالقان مجموعه‌ی Fallout مشغول توسعه‌اش هستند پرداخته و در جریان تازه‌ترین اخبار منتشر شده مربوط به این بازی، تیم کین، کارگردان خلاق بازی همراه با چارلز استپلز، طراح اصلی بازی، درباره‌ی مکانیک‌های قسمت اکشن اثرشان صحبت‌هایی ارائه کرده‌اند.

سازندگان بازی ابتدا سراغ موضوع “شخصیت همراه” در مبارزات رفتند و اطلاعات تازه‌ای را از آن منتشر کردند. طبق گفته‌ی کارگردان خلاق بازی، «رهبری افراد» در حد و اندازه‌های مبارزات، انتخاب دیالوگ و مخفی‌کاری، مهم و ضروری است و بازیکنان طی پیش‌روی خود در بازی حتما باید آن را در نظر بگیرند؛ چرا که در سخت‌ترین درجه‌ی بازی و با پایان یافتن میزان سلامتی افراد، آن‌ها جان خود را از دست می‌دهند و جلو رفتن در بازی برای‌تان سخت‌تر می‌شود. کین در این‌ باره می‌گوید:

شخصیت شما قرار نیست یک آدم همه‌کاره در مبارزات باشد و به کمک یارهای همراه نیاز دارد. شما با خرج کردن امتیازهای تجربه، کاراکتر همراه‌تان را ارتقاء می‌دهید و از مهارت‌ آن‌ها در مبارزات بهره خواهید برد. یارهای همراه در تعیین نتیجه‌ی مبارزات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. رهبری کردن افراد در کنار انتخاب دیالوگ‌ها، مخفی‌کاری و مبارزات، یک نقش جدید در بازی خواهد بود و ما خیلی دوست داشتیم که آن‌ را در کنار موارد ذکر شده، در بازی داشته باشیم.

طراح اصلی بازی یعنی چارلز استپلز هم درباره‌ی سیستم مبارزات و نقش یارهای همراه در بازی، این‌گونه دیدگاهش را مطرح می‌کند:

همراها‌ن‌تان به شما در آسیب رساندن به دشمنان کمک می‌کنند. بازیکنان می‌توانند با هدایت کردن یارهای خود برای هدف قرار دادن یک دشمن به‌ خصوص اقدام کنند. همراهان شما همچنین از قدرت‌هایی ویژه برخوردار هستند که می‌توانند آن‌ها را در یک زمان مناسب آزاد کنند و روی دشمنان تاثیر بگذارند.

او در ادامه از این قدرت‌های ویژه می‌گوید و آن‌ها را «مواردی ویژه» می‌خواند که The Outer Worlds را از دیگر بازی‌های هم‌سبک خود جدا می‌کند. از نظر استپلز، هر کدام از همراهان شما نقاط مثبت و منفی خودش را دارد و برای همین باید برای پیش‌روی در بازی بهترین استراتژی ممکن را اتخاذ کنید.

در دیگر اخبار مرتبط با این عنوان، دستیار کارگردان عنوان The Outer Worlds یعنی لئونارد بویارسکی (Leonard Boyarski) در مصاحبه‌ای با مجله Game Informer در شماره ماه مارس خود تایید کرد که اندازه این بازی مشابه عنوان Star Wars: Knights of the Old Republic 2 خواهد بود و یا “کمی از آن کوچک‌تر” خواهد بود. در مجموع دستیار کارگردان این بازی یعنی بویارسکی و تیم کین (Tim Cian) اعلام کردند که مدت زمان 15 تا 40 ساعت برای به اتمام رساندن این بازی مناسب به نظر می‌رسد. با مراجعه به این آدرس می‌توانید خبر تکمیلی مربوط به مدت زمان گیم‌پلی بازی را مطالعه کنید.

بازی The Outer Worlds که توسط استودیوی آپسیدین (Obsidian) روند توسعه خود را طی می‌کند، در تاریخ نامشخصی از سال 2019 میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه و منتشر می‌شود.

منبع :

DUALSHOCKERS

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,