_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

زمان تقریبی گیم پلی The Outer Worlds مشخص شد

عنوان شوتر اول شخص و نقش آفرینی The Outer Worlds که از ساخته‌های استودیوی Obsidian Entertainment که همین اواخر به خدمت مایکروسافت درآمده می‌باشد، یک بازی بزرگ خواهد بود اما مدت زمان اتمام آن آنچنان  زیاد نخواهد بود و شما برای به پایان رساندن بخش داستانی این بازی نیازی به صرف صدها یا حتی ده‌ها ساعت زمان، ندارید. جزئیات بیشتر درمورد مدت زمان مورد نیاز برای اتمام این بازی را در ادامه مشاهده خواهید کرد. با وینفون همراه باشید.

دستیار کارگردان عنوان The Outer Worlds یعنی لئونارد بویارسکی (Leonard Boyarski) در مصاحبه‌ای با مجله Game Informer در شماره ماه مارس خود تایید کرد که اندازه این بازی مشابه عنوان Star Wars: Knights of the Old Republic 2 خواهد بود و یا “کمی از آن کوچک‌تر” خواهد بود. درمجموع همانطور که دستیار کارگردان این بازی یعنی بویارسکی و تیم کین (Tim Cian) اعلام کرده‌اند، مدت زمان ۱۵ تا ۴۰ ساعت برای به اتمام رساندن این بازی مناسب به نظر می‌رسد.

تیم کین نیز مجددا تایید کرد که عنوان The Outer Worlds از آن دسته از عناوین جهان آزاد وسیع نخواهد بود که بازی‌بازان بتوانند به مدت ساعت‌های طولانی به گشت و گذار در آن بپردازند و هر بار به اکتشاف چیزهای تازه‌ای مشغول شوند. وی در این زمینه اظهار کرده است که “مردم گمان می‌کنند که مثلا قرار است صدها ساعت گیم پلی در اختیار داشته باشند… که اینطور نیست”. در عوض، مدت زمان کلی اتمام این بازی بیشتر به این موضوع بستگی دارد که هر یک از بازی‌بازان به چه سبک به انجام این بازی می‌پردازد. همانطور که تیم کین اظهار کرده، کسانی که به صورت مخفی کاری در این بازی پیش بروند، نسبت به کسانی که صاف به دل مبارزه می‌زنند و وارد نبرد می‌شوند، مدت زمان بیشتری به انجام این بازی مشغول خواهند بود.

همچنین طبق اظهارات بویارسکی، از آنجایی که بخش زیادی از تمرکز این بازی بر روی ارایه یک گیم پلی جذاب بر اساس “واکنش و بازپخش” می‌باشد، در مجموع مدت زمان گیم پلی آن کوتاه‌تر از بازی‌های مشابه خواهد بود. خود بویارسکی در این زمینه اظهار کرده است که:

ما به خاطر بودجه و حد و اندازه‌های خود تصمیم گرفتیم که تمرکز و تلاش خود را بیشتر روی واکنش و بازپخش قرار دهیم که این‌ها مستلزم داشتن یک بازی کوتاه‌تر می‌شود که می‌تواند عنوانی باشد که کنترل و هدایت آن سخت‌تر از عناوین مشابه به انجام برسد، به جای این که یک بازی عظیم سند باکسِ جهان آزاد داشته باشیم که شما بتوانید به هر جا که دوست دارید، سرک بکشید.

استودیوی سازنده این بازی یعنی Obsidian Entertainment شدیدا روی این موضوع پافشاری دارد که The Outer Worlds عنوانی خواهد بود که طرفداران و مخاطبان این استودیو، عاشق آن خواهند شد. با توجه به اطلاعاتی که تا به حال توانسته‌ایم از این بازی به دست بیاوریم، می‌دانیم که هر انتخابی که بازی‌باز در این بازی اتخاذ کند، روی این که دنیای بازی چطور واکنش نشان دهد، تاثیر گذار خواهد بود و حتی روی پیشروی داستان بازی، همراهان مختلفی که در طول بازی به دست خواهید آورد و بسیاری از چیزهای دیگر، تاثیر‌های خاص خودش را خواهد گذاشت. عنوان The Outer Worlds قرار است در تاریخ نامعلومی از سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار برسد اما همانطور که گفتم، هنوز تاریخ عرضه دقیق یا حتی محدوده انتشاری ندارد و نمی‌دانیم چه زمانی می‌توانیم این بازی را تجربه کنیم. همچنین تا به حال مشخص شده که این بازی ۶۰ دلار قیمت خواهد داشت و نسخه فیزیکی آن در اختیار کاربران کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار داده خواهد شد اما کاربران نسخه رایانه شخصی این بازی فقط می‌توانند به صورت دیجیتالی به خریداری و تهیه آن بپردازند. امکان این که نسخه رایانه شخصی این بازی نیز به صورت فیزیکی عرضه شود، فعلا وجود ندارد اما شاید در آینده پس از گذشت چند ماه از عرضه بازی، انجام شود.

منبع :

GAMINGBOLT

836 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,