surface-mini-768x432

سرفس مینی یکی از محصولات جالب مایکروسافت بود که هرگز راه به بازار عرضه نبرد و شاید افراد زیادی را از تجربه ی کار با سرفس محروم کرد. بعد از تایید پانوس پانای بر جالب بودن این دستگاه، اکنون صفحه نمایش این دستگاه در فروشگاه های اینترنتی دیده شده است. با وینفون همراه باشید.

پانوس پانای در مصاحبه ای گفته بود، سرفس مینی برای کسانی که از ماهیت آن خبر نداشتند، “چیزی شبیه به دفترچه های هوشمند Moleskine بود”. به هرحال سرفس مینی چیزیست که مایکروسافت خودش آن را ساخته، و خودش هم نابودش کرده! این دستگاه با صفحه نمایش حدود ۸ اینچ می توانست راه خوبی برای جذب کاربران با درآمد متوسط باشد اما این دستگاه که از طرف پانوس پانای، فوق العاده و دوست داشتنی خوانده شده بود، راهی به سوی دستان مشتریان پیدا نکرد و دلیلی هم برای عدم عرضه ی آن مطرح نشد.

surface-mini-3

اکنون در فروشگاه eBay صفحه نمایش این دستگاه به قیمت ۳۰ دلار به فروش می رسد و اینکه این صفحه نمایش درحالی که عرضه نشده است حرکت جالبی محسوب می شود و نکته ی جالب تر، فروش ۲ عدد از این صفحه های نمایش از ۶ عدد قابل خرید است. صفحه نمایش فعلی ۷.۵ اینچی است و احتمالا توسط برخی واحدهای تولیدی که هنوز موجودی آن را دارند برای فروش گذاشته شده است.

امید می رود که مایکروسافت در تصمیم قبلی خود تجدیدنظر کند و نسخه ی کوچک Surface های فعلی را برای گسترش این دستگاه محبوب بین مردم عرضه کند.

منبع :

SOFTPEDIA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
metallica
پاسخ دهید دوشنبه 25 مهر 1395

رفقای گل،از این دستگاه بیشتر میگین برام 🙏😊

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,