عنوان The Surge 2 در چند قدمی ما است. امیدواریم تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی در استودیوی Deck 13 نمایش نرم و روانی که در نسخه اول این بازی وجود داشت را بهبود بخشیده باشد و به جز آن، با اضافه کردن یک سری ویژگی جدید، زمینه ساز موقعیت تجاری بهتر نسبت به The Surge برای این بازی شده باشد. این عنوانِ علمی تخیلیِ Souls مانند این ژانر را از حال و هوای فانتزی‌های تاریک و اژدها و همه چیزهای دیگری که مثل آن بود، دور کرده است و آن‌ها را با محیط‌های ویرانه شهری جایگزین کرده است.

به جز حال و هوایی که در محیط شهر وجود دارد، وجود پهپادها و سایبورگ‌ها نیز چیزهای دیگری هستند که نشان می‌دهد حال و هوای این بازی چقدر نسبت به عناوین دیگر هم سبک خود متفاوت است. یکی از ویژگی‌های نسخه ابتدایی این سری که عده زیادی از آن ناراضی بودند و گله و شکایت می‌کردند این بود که از محتوای فرعی کمی برخوردار بود و در این زمینه حرف زیادی برای گفتن نداشت. در نهایت The Surge را می‌شد یک عنوان کوتاه به حساب آورد که حتی تعداد مراحل اصلی آن هم برای چنین عنوانی با این سبک، آنچنان راضی کننده و مناسب نبود. اکنون به نظر می‌رسد که تیم سازنده و توسعه دهنده دنباله این بازی در استودیوی Deck 13 دیگر نمی‌خواهد این شرایط تکرار شود چرا که به گفته توسعه دهندگان این بازی، The Surge 2 این بار دارای محتویات فرعی بسیار بیشتری در مقایسه با نسخه اول خود خواهد بود.

در پست تازه‌ای که در وبسایت Reddit به انتشار رسیده بود، سازندگان این بازی به سوالات زیادی درمورد آن پاسخ دادند. زمانی که از آن‌ها درمورد داستان و محتویات فرعی عنوان The Surge 2 سوال پرسیده شده بود، مسئولین Deck 13 گفته بودند که آن‌ها تعداد مراحل و ماموریت‌های فرعی این بازی را چهار برابر بیشتر کرده‌اند و به طور کلی عنوان The Surge 2 با NPC ها و شخصیت‌های فرعی خود، دارای داستان بیشتری خواهد بود. تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی در این زمینه چنین توضیح داده است که:

چیزهای بسیار بیشتری در داستان The Surge 2 در مقایسه با نسخه اول این سری وجود دارد. ما مقدار محتویات فرعی این بازی را چهار برابر افزایش داده‌ایم. صدها NPC در دنیای این بازی وجود دارد و تقریبا همه‌ی آن‌ها داستان کوتاه خود را برای روایت کردن خواهند داشت. خود شخصیت بازیکن، آواتار او برای شخصیت قابل بازی خواهد بود، بنابراین به خاطر حالت نقش آفرینی بیشتری که این بازی به همراه دارد، سبک داستان سرایی تغییر شکل پیدا کرده است.

عنوان The Surge 2 فردا به طور رسمی به دست بازی‌بازان خود روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی خواهد رسید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,