_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

لانچ تریلر The Surge 2 منتشر شد

عنوان The Surge که در سال ۲۰۱۷ به انتشار رسید، یک عنوان روان علمی تخیلی در سبک بازی‌های Souls مانند بود که تعاریف جدیدی به این سبک اضافه کرد اما هنوز چیزهای زیادی وجود داشت که طرفداران دوست داشتند در این سری مشاهده کنند. به همین علت، مدتی بعد خبر از ساخت نسخه دوم این سری شد که اکنون با توجه به نزدیک شدن به زمان عرضه این بازی، می‌توانید لانچ تریلر آن را مشاهده کنید.

با این حال با از راه رسیدن دنباله این بازی به اسم The Surge 2، به نظر می‌رسد که تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی در استودیوی Deck 13 به خوبی توانسته از پتانسیل‌های نسخه اول این سری استفاده کند و آن‌ها را به تکامل برساند. با فرا رسیدن نسخه دوم این بازی، شرکت ناشر آن به اسم Focus Home Interactive شور و هیجان این بازی را با عرضه کردن یک تریلر پرشور و حرارت که فرا رسیدن زمان انتشار آن را نشان می‌دهد، نوید داده است.

در تمام چیزهایی که ما تا به حال از The Surge 2 دیده‌ایم، توجه و تمرکز آن روی خشونتِ بی پروا و همینطور قطع شدن اعضای بدن دشمنان و بریده شدن آن‌ها به خوبی نشان داده شده است که به ما ثابت می‌کند با یک بازی خشن رو به رو هستیم که ابایی از به نمایش گذاشتن خون و خونریزی‌های شدید ندارد. این موضوعات همیشه در چیزهایی که ما از این بازی دیده‌ایم، مورد توجه قرار داشته است که در تریلر اخیر این بازی که به مناسب عرضه آن منتشر شده هم به خوبی قابل دیدن است. مبارزات سنگین و نفس گیر بسیاری در آن وجود دارد که حتی برخی از آن‌ها نیز با باس‌های این بازی است که همه آن‌ها این روندی که گفته شد را به خوبی حفظ کرده‌اند که پر از قطعات بدنی است که به دور و اطراف پرتاب می‌شود و خونی که همه جا پخش شده است.

عنوان The Surge 2 قرار است در تاریخ ۲ مهر برابر با ۲۴ سپتامبر برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شود. همچنین در گزارش جدید دیگری که درمورد این بازی داشتیم، Deck 13 اعلام کرده بود که The Surge 2 روی کنسول‌های میان نسلی سونی و مایکروسافت به نام‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و همینطور ایکس‌باکس وان ایکس از رزولوشن 4K و فریم ریت ۶۰ استفاده خواهد کرد؛ اما نه به طور همزمان. جزئیات بیشتر را در مورد این موضوع از این آدرس می‌توانید مشاهده کنید. در ادامه شما را به دیدن لانچ تریلر این بازی دعوت می‌کنم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,