در ماه‌های اخیر خبرهای زیادی از مهاجرت سازمان‌های مهم در کشورهای مختلف به سوی ویندوز 10 منتشر شده که نشان می‌دهد این سیستم عامل توانسته در بخش سازمانی نیز جایگاه خود را پیدا کند و مسیر درست را در پیش بگیرد. اکنون گزارش دیگری منتشر شده که نشان می‌دهد همانند بسیاری از بخش‌های دولت ایالات متحده، اداره امنیت حمل و نقل (TSA) نیز قصد دارد از ویندوز 7 به سمت ویندوز 10 مهاجرت کند. در ادامه با وینفون همراه باشید

گفته می‌شود روند مهاجرت این سازمان به ویندوز  از سال 2016 شروع شده بوده و انتظار می‌رود تا سال 2018 تکمیل شود. راسل رابرتز، مدیر ارشد اطلاعات TSA می‌گوید که این کار مزایای زیادی را در پی دارد:

از دیدگاه امنیتی، این امر موقعیت‌های فراوانی را برای در اختیار داشتن برخی ابزارهای جستجو که در ویندوز 10 نیاز داریم در اختیارمان قرار می‌دهد. این باید یک پیشرفت قابل توجه در زمینه امنیت باشد. ما به ابزارهای متعدد برای تشخیص، نظارت و پاسخگویی می‌پردازیم و همه‌ی اینها با ویندوز 10 در ارتباط هستند.

رابرتز همچنین اشاره می‌کند که روند این مهاجرت به طور کلی دشوار نیست. در کنار این موضوع، TSA در حال بررسی مهاجرت به آفیس 365 است.

تحلیلگران گفته‌اند که انتظار می‌رود موج بزرگ ارتقای سازمان‌ها به ویندوز 10 در طی دو سال آینده، یعنی تا قبل از سال 2020 میلادی صورت خواهد گرفت، که به مایکروسافت کمک خواهد کرد تا بتواند آمار فعلی 700 میلیون دستگاه در حال اجرای ویندوز 10 را به حدود 1 میلیارد دستگاه برساند.

منبع :

MSPU

2206 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
yaser
پاسخ دهید پنجشنبه 17 خرداد 1397

یه سوال تلگرا من آپدیت نمیشه دلیلش چیه وقتی آپدیت میخواد بشه ارور میده

حمید رضا
پاسخ دهید جمعه 18 خرداد 1397

دوست عزیز، بعضی وقتا این مشکل پیش میاد، واسه این مشکل برو تو سایت تلگرام و دستی دانلود کن، وقتی نصب میکنی به ورژن جدید آپدیت میشه.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,