به نظر می‌رسد که بالاخره نام رسمی به‌روز‌رسانی آینده ویندوز 10 از طریق صفحه خوش‌آمدگویی مایکروسافت اج در بیلد 17134 فاش شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در مطلبی Neowin گزارش داده بود که نام به‌روزرسانی آینده‌ی ویندوز 10 “ویندوز 10 آوریل 2018 آپدیت” خواهد بود زیرا یکی از کارمندان مایکروسافت در یوتیوب آن را به زبان آورده بود.

مایانک پارمار از WindowsLatest کشف کرده است که مایکروسافت اج یک به‌روزرسانی از سمت سرور در رداستون 4 دریافت کرده که صفحه خوش‌آمدگویی آن را تغییر می‌دهد و نام “آپدیت آوریل” را تایید می‌کند.صفحه خوش‌آمدگویی، ویژگی‌های “آپدیت آوریل” را نشان می‌دهد، از جمله قابلیت تایم لاین.

در هر صورت مایکروسافت هنوز هیچ نام رسمی‌ای برای رداستون 4 در وبلاگ‌های رسمی اعلام نکرده است. برای یادآوری پیشنهادهای پیشین برای نام به‌روزرسانی آینده ویندوز 10 شامل اسپرینگ کریترز آپدیت، اسپرینگ آپدیت و اخیرا آوریل 2018 آپدیت می‌شد.

اگر این نامگذاری برای شما آشنا به‌نظر می‌رسد اصلا تعجب نکنید، چرا که پیشتر در سال 2015 ردموندی‌ها نام “ویندوز 10 نوامبر آپدیت” را برای به‌روزرسانی بزرگ پاییز آن سال انتخاب کرده بودند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

NEOWIN

815 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حیان
پاسخ دهید سه شنبه 4 اردیبهشت 1397

the latest Windows 10 Insider Preview has given new fuel for the speculative fire: it has a set of new APIs for cellular phones

kaveh.1989
پاسخ دهید سه شنبه 4 اردیبهشت 1397

سلام این آپدیت کی منتشر می شده هنوز معلوم نیست ؟

پژمان قادرنژاد
پاسخ دهید سه شنبه 4 اردیبهشت 1397

نه دوست گرامی، هنوز تاریخ دقیقی مشخص نشده است.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,