اپلیکیشن بومی ایمیل ویندوز 10 یعنی Windows 10 Mail مدت‌ها است که از تم تاریک پشتیبانی می‌کند. با این حال تم تاریک این اپلیکیشن یک مشکل عمده دارد، چرا که قسمتی که دقیقا محل مشاهده متن یک ایمیل است به رنگ مشکی نیست. این اپلیکیشن اکنون یک به‌روزرسانی بزرگ دریافت کرده که در نتیجه آن، محل مشاهده متن ایمیل نیز به رنگ مشکی درآمده است. این آپدیت در حال حاضر برای اینسایدرهای حلقه Release Preview در دسترس قرار گرفته و احتمالا به زودی برای تمامی کاربران ویندوز 10 در دسترس خواهد بود.

مایکروسافت مدت‌ها است که تم تاریک را به اپلیکیشن ایمیل ویندوز 10 یعنی Windows 10 Mail App افزوده است. با این حال تم تاریک این اپلیکیشن را نمی‌توان یک تم کاملا تاریک دانست، چرا که محل به تصویر کشیده شدن متن ایمیل به رنگ سفید است. این نقص بزرگ بالاخره در حال برطرف شدن است، چرا که مایکروسافت یک به‌روزرسانی بزرگ را برای این اپلیکیشن منتشر کرده که در نتیجه آن محل نمایش متن ایمیل نیز به رنگ مشکی درآمده است.

این به‌روزرسانی در حال حاضر تنها برای کاربران اینسایدر حلقه Release Preview در دسترس است و احتمالا به زودی برای کاربران معمولی ویندوز 10 نیز عرضه خواهد شد. شایان ذکر است که این آپدیت بزرگ چند هفته پیش در دسترس اینسایدرهای حلقه فست قرار گرفته بود و با توجه به رضایت این کاربران آزمایشی، دیگر کاربران نیز امکان استفاده از این قابلیت کاربردی را خواهند داشت.

با دریافت این به‌روزرسانی شماره نسخه اپلیکیشن به 16005.11231.20142.0 ارتقا می‌یابد. بد نیست یادآوری کنیم که مایکروسافت تم تاریک را برای اولین بار در سال 2016 یعنی همزمان با عرضه به‌روزرسانی سالگرد ویندوز 10 عرضه کرد. از آن زمان تاکنون تم تیره ویندوز 10 پیوسته در حال تکامل بوده و بخش‌های بیشتری از این سیستم عامل محبوب به رنگ مشکی درآمده است.

اگر شما از کاربران اینسایدر هستید، لطفا بازخورد خود از این به‌روزرسانی را با دیگر کاربران وینفون در میان بگذارید. در مجموع روند توسعه ویندوز 10 را چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

NEOWIN

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد
پاسخ دهید یکشنبه 21 بهمن 1397

سلام
بازم که غلط املایی دارید توی عنوان
جان من املا چند شدید؟

    محسن توکلی نیا
    پاسخ دهید یکشنبه 21 بهمن 1397

    سلام، غلط املایی کجای عنوان هست که ما نمی‌بینیم؟

محمد
پاسخ دهید یکشنبه 21 بهمن 1397

نه واقعا کامنتا رو میخونیدا
ولی توی بعضی از مطالب گذشته غلط املای وجود داشت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,