مایکروسافت این هفته در رویداد خود در منهتن نیویورک اعلام کرد که به‌روزرسانی اکتبر 2018 را برای ویندوز 10 منتشر خواهد کرد. فعلا این به‌روزرسانی برای کاربرانی در دسترس است که قصد به روز رسانی دستگاه خود را دارند. مایکروسافت به روز رسانی را در اختیار هر کسی که دکمه Check for updates را کلیک کند قرار می دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با اینکه هنوز در مراحل ابتدایی عرضه به‌روزرسانی هستیم، گزارش هایی مبنی بر مشکلاتی که توسط این به‌روزرسانی ایجاد شده است دریافت شده. برای مثال مشکلاتی مربوط به Task Manager و درایور پردازنده‌های اینتل وجود دارد و حالا کاربرانی ادعا کرده اند که پس از به‌روزرسانی به نسخه اکتبر 2018 ویندوز 10 فایل‌های خود را از دست داده اند.

در این صفحه در شبکه اجتماعی Reddit، کاربران گزارش کرده اند که اسناد، تصاویر، ویدیوها، و موسیقی‌های خود را از دست داده‌اند.

متاسفانه هنوز هیچ راه حلی برای این مشکل ارائه نشده است و مایکروسافت نیز هنوز واکنشی به این مشکل نشان نداده است. احتمال زیادی وجود دارد که به‌روز‌رسانی تجمعی بعدی که سه شنبه آینده منتشر می‌شود این مشکل را حل کند.

مایکروسافت در زمان انتشار این به‌روز‌رسانی حلقه اینسایدرهای Release Preview را نادیده گرفت و مستقیما این به‌روزرسانی را در اختیار حجم زیادی از کاربران عادی قرار داد. از بهار امسال و با انتشار به‌روزرسانی آوریل 2018، هر کسی که در تنظیمات دکمه Check for updates را کلیک کند این گونه به‌روز‌رسانی‌ها را دریافت خواهد کرد. بهتر است در این زمینه با احتیاط عمل کنید.

منبع :

NEOWIN

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,