windows 10 default wallpaper

تبلیغات مایکروسافت برای ویندوز 10 که تا ساعاتی دیگر معرفی خواهد شد، با موزیک ویدیویی که از تصویر پس زمینه ی اصلی ویندوز 10 استفاده می کند ادامه دارد. برای ساخت تصویر پس زمینه ی اصلی ویندوز 10 از نور و لیزر استفاده شده است که همین باعث شده تا این تصاویر انعطاف زیادی داشته و بتوان با آن ها ویدیو های تبلیغاتی متعددی را ساخت.

تصویر پس زمینه ی پیش فرض ویندوز 10 توسط فردی با نام Bradley G Munkowitz که به طور اختصار با نام GMUNK شناخته می شود، ساخته شده است. او در ساخت این تصویر پس زمینه از لیزر و دستگاه دود و … استفاده کرده است که نتیجه هم یکی از جالب ترین تصاویر پس زمینه ی ویندوز 10 است. مایکروسافت در ابتدا تصمیم گرفت تا ویدیوی را منتشر کند که نشان می داد این تصویر پس زمینه چگونه به وجود آمده است و حال نیز موزیک مخصوص به این تصویر پس زمینه را از گروه موسیقی duo Odesza آماده کرده است که می توانید در ادامه آن را تماشا کنید:

دانلود ویدیو

حال شاید با خود بگویید این ویدیو چه ربطی به قابلیت های ویندوز 10 و آپگرید به آن دارد؟ خوب در واقع ربطی ندارد! این تنها یک ویدیوی جالب یک دقیقه ای است که برای تبلیغ این سیستم عامل ساخته شده است. بنابراین شما هم آن را تماشا کنید و لذت ببرید.

منبع: WINDOWS CENTRAL

منبع :

WINDOWS CENTRAL

980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mil@d
پاسخ دهید چهارشنبه 8 مرداد 1394

مرسی علی اقا بابت وقتی که میزارید

    علی گلشن
    پاسخ دهید چهارشنبه 8 مرداد 1394

    خواهش می کنم میلاد جان :))

بیتا
پاسخ دهید چهارشنبه 8 مرداد 1394

سلام یه سوالی ویندوز فون ۱۰ هم آپدیت میشه یا نه ؟

مایکروسافت
پاسخ دهید چهارشنبه 8 مرداد 1394

Wow

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,