فیل اسپنسر: اکس‌باکس وان اس و اکس‌باکس وان اکس تنها برای نشان دادن تعهد مایکروسافت به گیمرها ساخته شده است.مایکروسافت چند سالی را جذابیت داشت. مدتی بعد از هدایت و تولید اکس‌باکس 360، اکس‌باکس وان را عرضه کردند و در بدست اوردن میدان از رقیب خود پلی استیشن 4 شکست خورد. در ادامه با کافه اکس‌باکس همراه باشید.

در این میان، اکس‌باکس در یک بحران هویتی درحال رشد بود و آن‎ زمان سوالاتی مطرح بود که اکس‌باکس چیست، چه جایگاهی در صنعت بازی‌ها دارد، مایکروسافت چه گزینه‌هایی برای ارائه دادن دارد، و هرانچه که باعث خلق یک اکس‌باکس شده است.

این‌ها سوالاتی هستند که مایکروسافت در سه سال گذشته به‌دنبال پاسخ دادن به آن‌ها بوده است- و به گفته “فیل اسپنسر” مدیر اکس‌باکس در مصاحبه‌ای با Wired همین سوالات بودند که باعث خلق اکس‌باکس وان و اکس‌باکس وان اکس شدند.

” آنچه را که شما درباره عرضه‌ی اکس‌باکس وان، محصولات تلوزیونی و Kinect می‌گویید را من کاملا درک می‌کنم. این دیدگاهی کاملا متفاوت بوده است.” اسپنسر گفت: ” من دیدگاهی را که تیم قبلی داشته کاملا درک کرده‌ام. امیدوارم؛ سه سال گذشته نشان داده باشد که تمرکز بر روی مشتری‌ِ گیم‌ها چقدر برای ما مهم است.”

“اسپنسر” اشاره کرد که مدیر اجرایی جدید مایکروسافت “ساتیا نادلا” برای بالا ماندن مایکروسافت در قلمرو بازی‌ها به سختی از آن حمایت می‌کند. او گفت: ” از اینکه “نادلا” اکنون در این‌باره صحبت می‌کند بسیار خوشحالم. پشتیبانی ما از صنعت بازی نه چیزی دیگری، به طور باورنکردنی بالاست.

خیلی هیجان انگیز است که مایکروسافت در زمینه ویدیو گیم‌ها در حال تقویت خود است- و بی تردید واقعیت این است که آن‌ها گزینه‌های زیادی را روی میز دارند. از سخت افزاری عالی مانند اکس‌باکس وان اکس، یا خدمات بسیار خوبی مانند اکس‌باکس لایو، Xbox Game Pass یا ابتکاراتی مانند Backward Compatibility و پلتفرم کراس پلی  باید از مایکروسافت تشکر کرد. تمام چیزی که من به آن امیدوارم این است که آن‌ها دوباره با بازی‌های پیش رو مانند بار اول مارا تحت تاثیر قرار دهند.

نظر شما دراین باره چیست؟ با وینفون در ارتباط باشید.

منبع :

GAMEINGBOLT

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
درد کشیده
پاسخ دهید شنبه 22 مهر 1396

مایکروسافت نشون داده به هیچ چیز پایبند نیست.

    ss
    پاسخ دهید شنبه 22 مهر 1396

    احسنت…دقیقا همینطوره…
    این اعتمادی که کاربران و طرفداران مایکروسافت در دوران نادلا به این شرکت از دست دادن به این راحتی ها قابل برگشت نیست!

Talkman
پاسخ دهید شنبه 22 مهر 1396

امیدوارم روزی نرسه که مایکروسافت بخش اکس باکس و جمع کنه بره روی پی اس سرمایه گذاره کنه….یا مثلا بیاد بازی براش بسازه.کی فکرشو میکرد برنامه های ویندوزموبایل یکی بعد از دیگری واسه اندروید منتشر بشن…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,