xbox-wireless-controller-press-01

این روزها مایکروسافت تبلیغاتی زیادی را برای کنسول اکس‌باکس وان خود انجام می‌دهد. این روند برای هفته‌ها ادامه دارد و به صورت مرتب تیم اکس‌باکس درباره‌ی ویژگی‌های کنسول اکس‌باکس وان در ویدیوهای تبلیغاتی‌اش صحبت می‌کند. حال آخرین ویدیوی تبلیغاتی جدیدی برای این کنسول منتشر شده است که بر روی ویژگی HDR تمرکز کرده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

HDR(High Dynamic Range) تکنولوژی‌ای است که باعث نمایش دادن رنگ‌ها به‌صورت زنده‌تر و طبیعی‌تر می‌شود. توسط این ویژگی، تغییر چشم‌گیر در جلوه‌های بصری صورت می‌گیرد. در حالی که این ویژگی تنها بر روی اکس‌باکس وان اس وجود دارد، شما برای بهره‌ بردن از این ویژگی باید تلویزیون ۴K با پشتیبانی از قابلیت HDR را نیز داشته باشید.

اولین بازی‌ای که از این ویژگی پشتیبانی به‌عمل آورد، فورزا هورایزون ۳ بود. سپس گیرز آو وار ۴ نیز به این ویژگی روی آورد. شما در این آگهی مقایسه‌ای بین بازی‌های دارای HDR و غیر HDR را مشاهده می‌کنید که همگی به‌صورت واقعی شبیه‌سازی شده‌اند.

اگر قصد خرید کنسول اکس‌باکس وان اس با باندل‌های آن را دارید، می‌توانید از طریق فروشگاه وینفون اقدام به خرید کنید.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

297 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,